" آسفالت متری چند است؟ - شرکت خورشید راه

آسفالت متری چند است؟

آسفالت متری چند است؟

آیا پیش از این از قیمت آسفالت اطلاع داشتید؟؟ از قیمت آن بر اساس هر متر و اینکه هر یک تن چه مساحتی را به طور کامل می پوشاند؟؟ اگر به دنبال جواب این سوالات هستید این مطلب را از دست ندهید!

هر تن آسفالت متری چقدر محاسبه می شود؟

باید بدانید که قیمت تناژ بندی برای آسفالت کاری باید در نظر داشته باشید که نوع آسفالت و قیمت هر متر مربع آسفالت در تهران و کرج یکسان نیست ، و نمی توان برای هر یک قیمتی یکسان را در نظر داشته باشید.

اگر می خواهید که قیمت هر تن آسفالت را با در نظر گرفتن تناژ آن متوجه شوید ، باید بدانید که انواع آسفالت دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد.

فهمیدن این موضوع که هر نوع آسفالت دارای قیمت متفاوتی است و برای یافتن آن باید قیمت روز آسفالت را داشته باشید، امری ضروری است برای به دست آوردن قیمت آسفالت ها در قدم ابتدایی انواع آسفالت را مورد بازبینی قرار می دهیم .

از آسفالت در ایجاد مسیرها و راه ها استفاده می شود و انجام این کار را آسفالت کاری یا محوطه سازی می گوییم. مواد اولیه ای که در آسفالت سازی از آن ها استفاده می شود شامل: ترکیب شن و ماسه و قیر می باشد که تولید آن با یک درجه خاص انجام می شود. انواع آسفالت که برای عملیات مختلفی استفاده می شوند شامل: آسفالت سرد و آسفالت گرم و نیز آسفالت حفاظتی می باشند.

در صورتی که مایلید آسفالت گرم تهیه کنید باید مواد اولیه ای که برای به وجود آمدن و شکل گیری آسفالت مورد نیاز است مثل: شن، ماسه ، و دیگر سنگدانه ها را در یک کارخانه و با درجه حرارت های بالا با یکدیگر ترکیب کنیم. و در نهایت آسفالت تولید شده را سریعاً به محل مورد نظر برای آسفالت کاری انتقال دهیم. و عمل آسفالت کاری را به سرعت در آنجا شروع کنیم.

برای تهیه و به کارگیری آسفالت سرد نیاز به درجه حرارت بسیار بالایی ندارید،  این مدل از آسفالت را می توان در آن مکان مخصوص و تنها با مخلوط کردن آن برای آسفالت کاری به کار بگیرید.

آسفالت حفاظتی در اصل یک مدل از آسفالت است که از آن در زمینه حفاظت از بین رفتن و مستهلک شدن آسفالت انجام می شود.

هر تن آسفالت چند متر مربع را پوشش می دهد؟

به طور معمول افرادی که نیاز به خرید آسفالت و انجام پروژه آسفالت کاری دارند شامل: اداره جات دولتی و یا خصوصی می باشند که باید با توجه به مقدار بودجه خود نسبت به خرید آسفالت اقدام کنند.

فهمیدن این موضوع که به عنوان مثال یک تن آسفالت چند متر مربع را می توان آسفالت کاری کرد ، و در یک خیابان با متراژ تعیین شده نیاز به چه مقدار از آسفالت داریم بسیار مهم و ضروری است. با این وجود کارشناسان خورشیدراه در زمینه آسفالت کاری به طور معمول برای شما قیمت هر متر مربع از آسفالت را در کرج یا تهران برآورد کرده و با توجه به آن به شما اعلام قیمت می کنیم.

نکته حائز اهمیتی که در قیمت آسفالت گذاری تاثیر گذاری است ، هزینه هر متر مربع آسفالت می باشد. این هزینه را با در نظر گرفتن زیرسازی لایه های اصلی و یا نوع آسفالت مصرفی حساب می شود.

دقت داشته باشید که آسفالتی که به کار می برید از تناسب کافی با محل مورد نظر شما برخوردار باشد . به این معنی که در هر مسیری باید از آسفالت خاصی استفاده کرد و به همه مسیر ها را نمی توان با یک مدل آسفالت خاص آسفالت کاری کرد.

سخن پایانی:

شرکت خورشید راه آماده انجام کلیه پروژه های آسفالت کاری و خدمات آسفالت کاری در تهران و کرج و شهرستان های اطراف و تابعه می باشد. در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

۰۹۱۲۲۸۹۸۸۶۵

مطالب مرتبط:

اجرا آسفالت در تهران

اجرا آسفالت در کرج

آسفالت کاری در ورامین