" آسفالت کاری تهران - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری تهران: اگر میخواهید پروژه آسفالت کاری  منطقه‌ای که در نظر دارید به بهترین نحو اجرا بشود، احتیاج به راهنمایی درست و برنامه‌ریزی شده خواهید داشت. اول باید به چند سوال ساده جواب داد.

آسفالتکاری تهران درخواستی شما از چه نوعی است؟ آیا از دوام و ماندگاری بالا برخوردار است یا که قیمت پایین دارد؟ بودجه شما برای مساحتی که می خواهید آسفالت نمایید چقدرست؟ چه گزینه تعمیرات دیگری می‌تواند وجود داشت؟ دلیل استفاده از آسفالت در بزرگراه‌ها یا جاده‌ها:

· اولین دلیل بادوام و ماندگار بودن آن می باشد، اگر یک پیمانکار آسفالت باتجربه، اجرا و نصب را به عهده بگیرد، آسفالت ۱۵ الی ۲۰ سال عمر خواهد کرد.

· آسفالت موجب کم شدن صدای جاده به هنگام رانندگی خواهد شد.

· آسفالتکاری در مقایسه با بتن بسیار مقرون به صرفه تر می باشد، تنها عامل موثر در تغییرات قیمت آسفالت مربوط خواهدشد به یکی از اجزای اصلی مخلوط آسفالت، یعنی روغن خام، از این رو هر تغییری در قیمت نفت خام، باعث تغییر در قیمت آسفالت خواهد شد.

· پروژه آسفالت به سرعت تکمیل خواهد شد، مواد مورد نیاز برای  آسفالت براحتی قابل دسترسی است و به همین دلیل آسفالت را میتوان خیلی سریع تولید و نصب نمود.

· آسفالت یک روکش ایمن برای سطح های شما میباشد چرا که آسفالت در مواجه با آب در روز‌های بارانی و غیره از مقاومت خوبی در برابر لغزش برخوردار خواهد بود، هم چنین رنگ تیره آن به ذوب شدن یخ و برف کمک خواهد کرد تا عبور و مرور برای اتومبیل‌ها و عابران ایمن‌تر شود.

آسفالت کاری تهران

آسفالت کاری تهران

مراحل آسفالت کاری تهران و نصب آسفالت

تمام مرحله زیرسازی، رویه سازی، نصب تضمین شده آسفالت و آسفالتکاری تهران توسط بهترین تیم دستی و پیمانکار‌ها باتجربه به اضافه ماشین‌آلات اتوماتیک راهسازی، توسط شرکت خورشید راه برای خدمات‌ دهی بهتر و کمک به زیباسازی شهر تهران انجام خواهد شد.

برای آنکه از کیفیت و دوام آسفالت مطمن شوید، آسفالتکاری سطح خاکی و تخریب شده را به شرکت خورشید راه بسپارید. مراحل آسفالت کاری و آسفالتریزی بصورت خلاصه در زیر شرح می دهیم:

مرحله زیرسازی و آماده سازی سطح جاده:

اول باید سطح شنی یا آسفالت شکسته و خرابی که قرارست آسفالتکاری شود را صاف و ترمیم کنیم، به عبارتی دیگر نباید هیچگونه ناهمواری روی سطوح بماند، تیم دستی با استفاده از سنگریزه و شن سطح را به وسیله گریدر صاف خواهند کرد.

بعد از  آن آب‌پاشی و در مرحله نهایی با استفاده از غلتک شیب‌ها و درجه‌بندی‌ها آخر را تنظیم خواهند کرد.· مرحله قیر پاشی(پریم‌کت):

 قیر پاشی، برای آماده سازی جاده قبل از پخش آسفالت است، به این صورت که قیر به داخل مصالح سنگی که در مرحله قبل پخش شد نفوذ می کند، آن ها را محکم و یک پارچه خواهد کرد و باعث چسبندگی بهتر آسفالت به سنگ‌ریزه‌ها خواهد شد.

 پخش و اجرای آسفالت:

بعد از آن که دو مرحله‌ی قبل و هم چنین درجه حرارت آسفالت و شرایط محیط توسط کارشناسان تایید شد، عملیات پخش آسفالت با دستگاه فینیشر شروع خواهد شد.

مرحله کوبیدن آسفالت و غلتک زنی:

و آخرین مرحله، مرحله‌ی کوبیدن آسفالت است، کوبیدن آسفالت توسط انواع غلتک‌ها انجام می‌گیرد، این غلتکها در وزن‌های استاندارد ساخته شده‌اند که با توجه به موارد مصرفی مختلف و میزان آسفالتی که پخش شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آسفالت کاری در تهران و کرج

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و سال ها سابقه درخشان در زمینه انجام کلیه امور آسفالت کاری مکانیزه و دستی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز است.

✅شرح خدمات ما:

  • اجرای آسفالت سرد و گرم در کلیه محوطه ها با بهترین کیفیت و قیمت است .
  • آسفالتکاری مکانیزه و دستی با بهره گیری از ماشین آالات و تجهیزات به روز دنیا .
  • آسفالتکاری با اکیپ دستی مجهز در کمترین زمان ممکن .
  • آسفالت کاری به صورت کلی و جزئیدر همه موارد.
  • اجرای کارهای زیرسازی.
  • تسطیح رگلاژ خاکب رداری خاک ریزی بیس و ساب بیس.
  • آب پاشی و کوبیدن با غلطک سنگین.
  • تراشیدن آسفالت خراب و ترک ترک شده و فرسوده و حمل آن به گود و آسفالتکاری نو.
  • تراشه آسفالت یا همان آسفالت سرد تهیه و حمل به محل مورد نظر شما پخش و شیبدهی و قیرپاشی گازوییل پاشی و غلطک زنی.

 

آسفالت کاری تهران

آسفالت کاری تهران

 

آسفالت ماده ست که با مخلوط کردن ماسه و شن و قیر به دست خواهد آمد. از آسفالت در ساختن باند فرودگاه، جاده ها و غیره  استفاده خواهد شد. ضمن این که برای عایقکاری پشت بامها علاوه بر ایزوگام از آسفالت نیز استفاده می کنند.

به آسفالتهایی که از ترکیب مواد مختلف ساخته میشوند، آسفالت نفت خام میگویند. ضمن این که آسفالت منابع طبیعی دارد یکی از بزرگترین آنها جزیره ترینی داد است که در هند غربی واقع شده است.

🔷آجرای آسفالت با شرایط نقد و اقساط

🔷بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

🔷بازدید و مشاوره رایگان

🔷هزینه اجرای آسفالت با توجه به متراژ محوطه مورد نظر

🔷آسفالتکاری در کل مناطق  تهران و حومه و همچنین البرز پذیرفته خواهد شد

ویژگی  آسفالت گرم

🔶آسفالت رویه:

این نمونه آسفالت، آخرین رویه ایست که برای آسفالتکاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این مدل آسفالت در تماس مستقیم با عوامل جوی است.

آسفالتهای رویه باید طوری طراحی و ساخته و اجرا بشوند که بتوان بار هایی که به آنها وارد میشود را تحمل نماید و در برابر تغییرات جوی مثل یخبندان و هوای بسیار گرم و غیره مقاومت کنند و آسیب نبیند.

🔶آسفالت آستر:

این نمونه آسفالت، بین لایه اساس قیری و لایه رویه قرار خواهد گرفت و در صورتی که لایه اساس قیری وجود نداشت، بین لایه ماسه آسفالت و لایه رویه قرار می گیرد.

🔶اساس قیری:

این مدل، اولین لایه روسازی آسفالت است. دانه بندی اساس قیری درشتتر بوده و مقدار قیری که در آن وجود خواهد داشت کمتر از آسفالت های رویه و آستر است..

🔶ماسه آسفالت:

با مخلوط کردن ماسه طبیعی و یا ماسه شکسته با قیر، ماسه آسفالت تهیه خواهد شد. این لایه از آسفالت در ضحامتهای بیشتر از ۱۵ میلی متر اجرا خواهد شد. از این نمونه ماسه برای صاف کردن آسفالتها قدیمی استفاده خواهد شد.

🔶آسفالت متخلخل:

مخلوط کردن مصالح سنگی و قیر خالص که اصلاح شدست، آسفالت متخلخل ایجاد خواهد کرد. ضخامت اجرای اینکار ۲۵ تا ۴۰ میلیمتر است. این لایه از سری لایه های روسازی محسوب نمیشود. از این آسفالت نمیتوان بعنوان لایه جایگزین برای رویه اصلی استفاده کرد.

قیمت اسفالت گرم

مخلوط آسفالت قیری به عنوان دوغاب قیری و ریز روسازی سطحی تک یا چند لایه یا آب بندی براده – آسفالت سرد

آسفالت سرد و گرم کارخانه، آسفالت سرد مخلوط در محل

۱_ تراشه آسفالت، آسفالت کاری و اجرای تراشه آسفالت در تهران و حومه.

۲_ نصب ایزوگام در تهران نصب ایزوگام

۳_ اجرای تراشه آسفالت در تهران کرج

۴_ احداث زیرساخت ها از جمله; تسطیح ، رگلاژ ، آبپاشی ، کوبش جهت بستر سازی

آسفالت کاری در تمام مناطق تهران و کرج

آسفالت کاری برای تمامی مناطق به صورت یکسان انجام می شود و خدمات آسفالت در تمامی مناطق ارائه می شود. هزینه آسفالت کاری بستگی به نوع آسفالت و کیفیت آسفالت دارد.

در ضمن اندازه و حجم آسفالت تاثیر زیادی در قیمت گذاری کار آسفالت دارد به گونه ای که هر چه اندازه و حجم کار آسفالت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود. علاوه بر تهران، کرج نیز به دلیل آب و هوا و خاک نسبتا خوب، به یکی از گزینه های مطلوب برای خرید و ساخت زمین در بین ساکنان تهران و حومه تبدیل شده است.

امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز و خرید زمین در این منطقه، عملیات زیرسازی و آسفالت در کرج و تمامی مناطق کرج مانند فردیس، ملارد، اندیشه، مهرشهر، محمد شهر، وردآورد، شهریار، شهر قدس و تمامی استان ها انجام می شود.

کرج و البرز رونق دارند و طرفداران زیادی دارند. آسفالت کاری در کرج متناسب با شرایط آب و هوایی این منطقه انجام می شود که نیازمند داشتن اطلاعات کافی از نوع خاک و استفاده از آسفالت مورد نیاز در هر منطقه از کرج است.