" آسفالت کاری در تهران - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در تهران

آسفالت کاری تهران، اجرای آسفالت‌ با کیفیت بالا و به صرفه

آسفالت کاری در تهران شاید بهتر است قبل از ان که در مورد آسفالت کاری تهران صحبت نماییم، اطلاعات خودمان را در مورد آسفالت،و آسفالتک اری و ویژگی‌های یک آسفالت خوب زیاد کنیم. آسفالت چیست؟ آسفالت همان مصالح سنگی اعم از شن و ماسه می باشد که به قیر چسبیده هستند. در شهر‌ها معمولا خیابان‌ها، کوچه‌ها، محوطه‌ها، پارکینگ‌ها و پشت بام‌ها از اسفالت استفاده می کنند. دیگر مزیت‌هایی که آسفالت دارد باعث می شود تا به یکی از عضو‌های اصلی در راه‌سازی و شهرسازی تبدیل بشود.

بر اساس نیاز‌های مختلف، انواع آسفالتها را خواهیم داشت: آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی، آسفالت سرد که از بین این سه نوع، آسفالت گرم بیشترین کاربرد را خواهد داشت. افرادی که نیاز به آسفالت کاری منطقه خاصی در تهران یا کرج را دارا هستند می توانند برای اقدام  با ما تماس بگیرند، تا ضمن اطلاع از خدمات ما، درخواست خود را نیز داده تا در کم‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما در محل مورد نظر حاضر شومد و پس از ارزیابی، خدمات آسفالت کاری شرکت ما شروع بشود.

آسفالت کاری تهران و کاربرد‌های انواع مختلف آسفالت

مصالح سنگی بیشتر از ۹۰ درصد آسفالت را تشکیل خواهند داد، بنابراین کیفیت این مصالح مساوی ست با کیفیت آسفالت. با انواع آسفالت و کاربرد‌های آنها آشنا بشوید.

· آسفالت گرم: آسفالت گرم از اسمش پیدا است که برای تولید آن مصالح به صورت گرم با قیر داغ مخلوط خواهد شد و هم چنین این نوع آسفالت را به صورت گرم در سطح زمین پخش خواهند کرد. موارد مصرف این نوع آسفالت در خیابان‌ها چه اصلی یا فرعی، فرودگاه‌ها و پشت بام‌ها می باشد چرا که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است.

· آسفالت حفاظتی: مخلوط سنگ‌های خرد شده با قیر، آسفالت حفاظتی است، از این نوع آسفالت برای حفاظت از آسفالت گرممی باشد، همچنین می‌توان آن را روی سطوح شنی آماده نیز پخش کرد، 

· آسفالت سرد: در این نوع آسفالت، مصالح سنگی و قیر در دمای محیط ترکیب میشوند، و در همان دما هم روی سطوح اجرا خواهند شد. در بعضی موارد ممکن خواهد بود برای چسبندگی بیشتر، قیر را گرم کرده اما بقیه مواد را گرمنخواهند کرد. آسفالت سرد را می‌توان انبار یا برای مسافت طولانی آن را حمل نمود و بعدا مورد استفاده قرار داده. این نوع آسفالت برای روکش و رویه سازی کاربرد زیادی خواهد د اشت.

ویژگی‌های یک آسفالت خوب برای آسفالت کاری تهران

در آسفالت کاری یا روکش آسفالت توجه به ترافیک موجود در محل مورد نظر و همینطور نوع خاک زمین بسیاراهمیت دارد. آسفالت کاری شاید آسان به نطر اید اما اجرای روکش آسفالت باید بعد تحقیقات و پژوهش‌های متعددی انجام بشود، چرا که یک کار وقت گیر و پیچیده‌ ای خواهد بود آسفالت خوب آسفالتی ست که مصالح سنگی و بتنی آن از مقاومت بالای مکانیکی، تحمل فشار بالا، تحمل بالای کشش ناشی از تحرک، بار ترافیکی و مقاومت خوب حرارتی در برابر تغییرات آب و هوایی، برخورداراست و خود آسفالتها باید برای حرکت مطلوب ماشین‌ها، نرم و روان باشند. شرکت ما عهده‌دار آسفالت کاری تهران و کرج  آن هم با کیفیت تضمین شده است، اگر می‌خواهید به سطوح مورد نظر خود زیبایی و مقاومت ببخشید می‌توانیدما را امتحان کنید.

بهترین آسفالت کاری در تهران

شما بهترین آسفالت کاری که میتوان پیدا نمایید که در تهران باشد میتوان روی گروه  https://khorshidrah.com/ حساب نمایید. چرا که این تیم میتوان تمامی خواسته های شما را با بهترین کیفیت فراهم نماید و هم چنین این تیم با بیش از دو دهه تجربه توانسته  اسم خود را بر سر زبان ها بی اندازد. 

آسفالت کاری در تهران

آسفالت کاری در تهران

آسفالت کاری ایزوگام و قیرگونی در تهران و کرج

✅آسفالتک ار و آسفالت کاری به صورت دستی و مکانیزه برای محوطه های کوچک وبزرگ از جمله جلوی درب منازل

✅پخش قیر در راه‌های خاکی، شنی، آسفالتی و بتنی و بلافاصله پخش سنگ دانه بر روی آن، یا قیرپاشی بدون سنگ دانه یا استفاده از مخلوط‌های آسفالتی پیش ساخته از نوع دوغاب قیری (اسلاری سیل) یا میکروسرفیسینگ آسفالت حفاظتی نام دارد. ضخامت این نوع رویه سازی (میکروسرفیسینگ)، حداکثر ۱۲ میلی‌متر در ۲ لایه می باشد که جزء سازه باربر روسازی راه محسوب نخواهد شد و عملکرد ساز ه‌ای نخواهد داشت در آسفالت های حفاظتی از قیرهای محلول، قیراب ها یا قیرهای خالص با کندروانی کم استفاده خواهد شد.

✅آسفالت‌های حفاظتی برای غیرقابل نفوذ کردن بستر راه، افزایش مقاومت سایشی و لغزشی آن و نیز به سازی موقت رویه‌های موجود آسفالتی و بتنی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این نوع رویه سازی به علت سرعت و سهولت اجرا و نیاز محدود به ماشین آلات و تجهیزات آسفالتی، در مقایسه با آسفالت گرم، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

✅آسفالت ماده‌ ای ست که از مخلوط کردن شن ، ماسه و قیر بدست خواهد آمد و برای ساخت جاده ها،کف خیابان ها،کوچه ها،پشت بام ساختمان‌ها و باند فرودگاه از آن  استفاده خواهد شد.

✅آسفالت با توجه به کاربرد ان ، به سه نوع آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد تقسیم‌ خواهد شد.

آسفالت گرم

✅آشناترین نوع آسفالت همان آسفالت گرم یا بتن آسفالتی گرم می باشد. مصالح سنگی معمولا بیش از ۹۰ درصد مخلوط آسفالت را تشکیل خواهند داد از این رو مصالح سنگی تاثیر به سزایی در کیفیت آسفالت حاصله خواهد داشت.

✅در کف خیابان ها و فرودگاه ها و بسیاری از پشت بام ها از این نوع آسفالت استفاده خواهد شد. در بین انواع آسفالت های گرم، برترین نوع از نظر مقاومت و دوام، بتن آسفالتی می باشد.

آسفالت حفاظتی

✅آسفالت حفاظتی همان ترکیب سنگ های خرد شده با قیر می باشد که در این نوع از آسفالت اندازه سنگ ها بسیار کوچک تر می باشد و هدف از ساخت این اسفالت حفاظت از محدوده مورد نظزمی باشد. 

آسفالت‌ سرد

✅آسفالت سرد (Cold Mix) به مخلوطی از مصالح سنگی و قیر مخلوط و یا امولسیون قیر گفته خواهد شدکه مواد اولیه آن در دمای محیط مخلوط میشوند. در برخی انواع آسفالت سرد، ممکن ست قیر بر حسب ضرورت گرمبشود، اما سایر مصالح بدون گرم شدن با قیر مخلوط خواهند شد.

 اجرای آسفالت

آسفالت سرد یا تراشه آسفالت با گذشت زمان و بعد از تردد و تابش خورشید مثل آسفالت گرم یکسان شود. حمل  و پخش آسفالت به طور دستی و مکانیزه با نیروی ماهر اجرا  آسفالتکاری محوطه ،خیابان،پارکینگ،کوچه و بقیه اماکن تجاری , صنعتی , عمومی و اختصاصی قیرپاشی تک کت و پریم کت زیرسازی با کوبش غلتک برای استحکام وهم سطح کردن زیره  کار آسفالت کات کردن  اطراف آسفالت که احتیاج  دوباره به بازسازی ومرمت دارد .

اجرا همه خدمات  عایق رطوبتی, قیرگونی ، ایزوگام تهیه و نصب ایزوگام با روکشی فویلدار و معمولی (بدون فویل) برای همه سطح های موردنظر شیبدار و صاف پشتبام ، سرویسهای بهداشتی ، استخر، پل  ، پی های دیوار ، شیروانی و … است. اجرای قیرگونی یک لا و دو لایه با قیر شرکتی و گونی چتایی مرغوب  ازجمله خدمات ویزه به مشتریان گرامی است. زیرسازی کف ،جابجایی کولر  ، نظافت و ….