" آسفالت کاری در فردوسیه - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در فردوسیه

تخصص ما در کلیه امور ساخت و ساز بر اساس آسفالت، ایزوگام و قیرگونی در فردوسیا می باشد. اگر می خواهید یک پارکینگ جدید در خارج از محل کارتان آسفالت کنید یا ایجاد کنید، یا اگر به یک خانه جدید نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. وقتی صحبت از بتن یا آسفالت به میان می‌آید، می‌توانیم کل کار را از حفاری اکتشافی تا آماده‌سازی نهایی انجام دهیم.

سطوح جاده آسفالت ممکن است به دلیل شرایط آب و هوایی از جمله یخبندان، نور خورشید، گرما و همچنین نمک پاشی جاده ها، برف الکتریکی و همچنین اثرات بیش از حد به دلیل گذشت زمان، فرسایش، فرورفته، ناپدید شوند. مواد، حملات لانه زنبوری و سولفات را تجربه کنید. بار و اصطکاک بیشتر توسط زنجیر چرخ و چاقوهای برفی ایجاد می شود. تعمیر و نصب نابهنگام روکش آسفالت باعث آسیب و تخریب کامل سطح راه و حتی لایه های زیرین آن می شود.

استفاده از لایه های محافظ برای جلوگیری از تشدید سایش آسفالت، تاخیر در نصب روکش، حفظ شرایط موجود و پر کردن ترک ها توصیه می شود. این لایه ها علاوه بر ایجاد سطح مناسب راه، آن را ضد آب کرده و از تخریب آسفالت و لایه های زیرین آن جلوگیری می کند. این یک روش نگهداری کم هزینه است که عملکرد مداوم و ایمن جاده ها را تضمین می کند. روش های مختلفی بر اساس میزان آسیب، وزن و حجم تردد و نوع آسفالت پیشنهاد می شود. این روش ها ارزان هستند و می توانند در اوایل یا حتی قبل از شروع تخریب روسازی آسفالت مورد استفاده قرار گیرند.

وظایف شرکت های آسفالتکاری

به طور کلی اساس کار شرکت های فعال در زمینه آسفالت بر کلیه خدمات مرتبط با محصولات قیری مانند آسفالت و ایزوگام می باشد، بنابراین هرگونه فعالیت در این خصوص در حیطه وظایف و خدمات آسفالت تلقی می گردد.

خدماتی از قبیل آسفالت معابر، خیابان ها، معابر، سقف ساختمان، زیرسازی محیط آسفالت مورد نظر، اجرای شیب و تسطیح اراضی، پروژه های محوطه سازی، تعمیر آسفالت، قیر پاشی، سندبلاست، روسازی های ایزوگام، تراشه های آسفالت، حفر آسفالت همچنین حمل و نقل آوار آن و غیره به عنوان بخشی از خدمات قابل ارائه توسط این شرکت ها شناخته می شود.

اهمیت انتخاب شرکت معتبر آسفالتکاری

قطعا نتایج و اعتبار شرکت های آسفالت در جذب پروژه های آسفالت و پیمانکاران بسیار تاثیرگذار و تعیین کننده خواهد بود. زیان های مالی و هزینه های هدر رفته را می توان یکی از بزرگترین عواقب انتخاب پیمانکار یا شرکت سنگ فرش نامعتبر دانست. همچنین کاهش عمر مفید آسفالت به دلیل عدم استفاده از مصالح مرغوب از دیگر نتایج همکاری با شرکت های فاقد سابقه و شهرت است.

خرد شدن و ته نشینی قسمت هایی از آسفالت از دیگر مشکلات ناشی از کمبود کارشناسان و مشاورانی است که معمولاً در شرکت های مستقر مشغول به کار هستند. در واقع با بهره مندی از تجربه و دانش یک متخصص در حین مراحل روسازی، علاوه بر استفاده بهینه از ماشین آلات و نیروی انسانی، از انتخاب صحیح آسفالت با توجه به محل مورد نظر نیز اطمینان حاصل خواهید کرد.

آسفالت چیست؟

آسفالت ماده ای است که از ترکیب قیر و ماسه به دست می آید.این ماده ترکیبی معمولاً برای سنگفرش جاده ها، فرودگاه ها، پارکینگ ها و … استفاده می شود. این ماده از اوایل قرن بیستم برای کف سازی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفت.مخترع این ماده و ترکیب آن فردی بلژیکی به نام Edouard de Smet بود که این فرآیند را بهبود و بهبود بخشید.

قیمت آسفالت کاری با توپکا و بیندر

آسفالت کاری در فردوسیه با پروژه های آسفالت ریز و خشن توکا و بایندر و پخش آسفالت به صورت تن و آسفالت سانتا جی قیمت آسفالت توکا و بایندر متفاوت است و نوع مشکل قیمت آسفالت کاری متفاوت است .برای انجام آسفالت ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی می توانید با ما تماس بگیرید، برای آسفالت روسازی، کانال و بین سوله باید به صورت دستی انجام شود پرداخت می شود، هزینه آسفالت در فردوسیه تعیین می شود، با تیم های مجرب ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در فردوسیه

آسفالت کاری در فردوسیه

ویژگی های شرکت های معتبر آسفالتکاری

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، انتخاب یک شرکت روسازی قابل اعتماد نتایج عالی و آسفالت یکنواخت و مناسب با عمر طولانی را تضمین می کند. اما با توجه به اینکه امروزه شرکت های زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند، می توانید با بررسی سوابق و پروژه ها انتخاب مطمئن تری داشته باشید. علاوه بر این عواملی نیز می تواند نشان دهنده میزان اعتماد و توانایی این شرکت ها در اجرای پروژه با کیفیت باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • کیفیت بالا در خدمات دهی
 • سرعت بالای اجرای کار
 • جلب رضایت کارفرما به واسطه پایبندی به قرارداد و تعهدات
 • رعایت اصول ایمنی
 • توجه به محیط زیست و جلوگیری از آسیب و تخریب آن در حین انجام کار
 • نوآوری و ارائه پیشنهادهای خلاقانه به کارفرما
 • بهره مندی از تیم حرفه ای و کارکنان دارای تجربه و دانش سازمانی
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و کارآمد

آسفالت گرم به چند قسمت تقسیم می شود

 • آسفالت رویه
 • آسفالت آستر
 • اساس قیری
 • ماسه آسفالت
 • آسفالت ماکادام نفوذی

چند نوع آسفالت به طور معمول مورد استفاده قرار میگیرد

 • آسفالت سرد
 • آسفالت گرم
 • آسفالت حفاظتی

لازم به ذکر است که برای آسفالت کاری و راهسازی نیاز به زیرسازی مناسب داریم که هم به صورت دستی توسط اعضای گروه و هم به صورت اتوماتیک توسط ماشین آلات با تضمین کیفیت کامل و زیر نظر کارشناسان شرکت راهسازی آسیا قابل انجام باشد.