" آسفالت کاری در فردیس - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در فردیس

آسفالت کاری در فردیس

شرکت خورشیدراه،فعالیت خود را در زمینه آسفالت کاری در کرج و شهرستان فردیس از ۱۰ سال پیش آغاز کرده است.شرکت خورشید راه کلیه خدمات آسفالت کاری،جدول سازی ، روکاری و محوطه سازی را به صورت کنترات انجام می دهد.

اجرای آسفالت در فردیس و در خیابان ها، کوچه ها ، پیاده رو ها و محوطه ها را با کیفیتی عالی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

شرکت خورشید راه

شرکت خورشید راه کلیه مراحل آسفالت کاری را برای شما عزیزان به شکلی مکانیزه و با اکیپ دستی با بهره مندی از جدیدترین ماشین آلات پخش و اجرا آسفالت انجام می دهد. اجرا آسفالت به شکل دستی توسط گروه باتجربه آسفالت کاری خورشیدراه و با درنظر گرفتن معیار های لازم برای  پخش و اجرا انواع آسفالت سرد ، گرم و حفاظتی برای شما عزیزان به انجام می رسانیم. و نیز عملیات زیرسازی، هموارسازی و شیب بندی به شیوه ای صحیح توسط شرکت ما انجام می شود.

به کارگیری مواد اولیه مورد نیاز برای انجام آسفالت کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید در نظر بگیرید که می توانید با ضوابط مشخص و با کیفیت بالا می توانید مراحل آسفالت کاری را به انجام برسانید و رعایت مراحل آسفالت کاری بسیار حائز اهمیت است که باید رعایت شود. استفاده از قیر های امولسیون و نیز به کارگیری  مصالح با کیفیت برای انجام پروژه های آسفالت کاری شما بسیار مهم است. و باید آن را رعایت کنید. به کارگیری قیر امولسیون برای قیرپاشی های سطحی پیش از پخش آسفالت از موارد مهم آسفالت کاری است. همینطور به کاربردن آسفالت مرغوب و قیر به اندازه در آن در به انجام رساندن یک پروژه بسیار اهمیت دارد.همینطور نوع آسفالتی به کار رفته در پروژه ها باید با دقت انجام شود.شرکت خورشیدراه پروژه های آسفالت کاری را با استفاده از موادی عالی به انجام می رساند.

هزینه آسفالت کاری در فردیس

هزینه آسفالت کاری در فردیس

آسفالت کاری در فردیس

شرکت خورشیدراه عملیات گوناگون آسفالت کاری در کرج را به نحو احسن و در اسرع وقت به پایان می رساند. شرکت ما با داشتن تجربه ای موفق در زمینه آسفالت کاری کلیه عملیاتی واگذار شده به خود را  با رعایت کلیه نکات ریز و درشت آسفالت کاری به  انجام می رساند.همراه داشتن افراد کاردان و با تجربه و نیز به کارگیری امکانات پیشرفته پزشکی باعث عملکردی مطلوب در به انجام رساندن فعالیت های ما می باشد.

شرکت خورشیدراه در انجام پروژه های واگذار شده به ، روند تهیه مصالح ، و نیز اجرا مراحل آسفالت کاری را براساس یک قرارداد با اعتبار به انجام می رساند.

مورد مهمی که در انجام قولنامه های شرکت خورشیدراه بسیار با اهمیت است، داشتن حس تعهد به کلیه بند های تعیین شده در قرارداد الزامی است. شرکت ما با داشتن یک خط مشی مشخص ، پروژه های خود را در زمان تعیین شده خود تکمیل می کند.

شرکت خورشیدراه کلیه کارهای لازم را برای تکمیل پیروزمندانه پروژه ها را براساس بندها و قانون های مشخص و با انجام نظارت کامل برای کارکنان شرکت به انجام می رساند.شرکت ما سعی دارد که پروژه هایی که به او واگذار شده است را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده و رضایت صاحب کار را بگیرد.

آسفالت از مخلوط  شدن ماسه ، شن و قیر ساخته می شود ، آسفالتها به سه نوع گرم و سرد و حفاظتی تقسیم می شوند. آسفالت گرم در سطح جاده و خیابان استفاده می شود ، آسفالت گرم به چهار نوع آسفالت رویه ، آستر ، قیری و ماسه آسفالت تقسیم می شود.

آسفالت حفاظتی از ترکیب سنگ خرد شده و قیر بدست می آید از این نوع آسفالت در سقف ساختمان ها استفاده می شود ، آسفالت حفاظتی به چند نوع یک لایه ، دو لایه ، سرد ، پریمکت ، تک کت ، سیل کت ها و ردمیکس تقیسیم می شوند.

قیرگونی چیست :

قیرگونی مخلوط قیر و گونی ست که برای قسمتهای مثل آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و پشتبام استفاده میشود. آسفالت سرد از ترکیب مصالح سنگی و قیر مخلوط بدست میآید ، آسفالت سرد برای جادههای که ترافیک زیادی در آن پیش می اید کاربرد دارد.

برای مطلع شدن از هزینه آسفالت در فردیس کرج می توانید با شماره تماس کارشناس ما آقای خورشیدی تماس حاصل نمایید:

۰۹۱۲۲۸۹۸۸۶۵

سعی و تلاش ما در شرکت خورشیدراه این است که مشتریان خود را که در جستجوی مصالح مرغوب و با هزینه ای مناسب هستند را به مقصود خود برسانیم. با کارشناس ما تماس بگیرید و از مشاوره های ارزشمند او برای آسفالت کاری در کرج بهره بگیرید.