" آسفالت کاری در لواسان - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در لواسان

آسفالت کاری در لواسان : پیش از شروع مراحل اجرا آسفالت، سطح کار بايد آماده و مهيا باشد. چنان چه آسفالت بر روي قشرهاي شني، زيراساس و اساس  اجرا شود، بايد رگلاژ سطوح مورد نظر و پستی و بلندیها آن یکسان بشود.

اگر پخش آسفالت روي لایه آسفالت يا بتني اجرا خواهد شد، بايد اصلاح و مرمت آسفالت هاي سوسماری يا برامده و يا سطوح بتني خراب انجام بشود. در اين حالت بايد سطح كار از هرگونه مواد خارجي، گردوغبار و گل و لاي تمیز بشود، اينكار با جارو دستی  يا به وسیله باد  انجام می شود.

 آسفالت تراش وسیله می باشد كه آسفالت خـراب شده را تراش می دهد . کار تراشيدن توسط  يك درام اسـتوانه اي شـكل كـه روي آن چندين ناخن نصب شدست انجام می شود .

 مزایای استفاده از ماشين آسفالت  تراش :

۱- آسفالت قدیمی برداشته شده و سطح جاده به وسیله آسفالت نو پوشانده ميشود. هم چنين تاسيسات مانند دريچه فاضلاب، دريچه هاي ادارات برق و آب و غیره همسطح با جاده در سطح كار باقي خواهد ماند.

ب) تراشه آسفالت قابل بازيافت می باشد.

قیرپاشی  برای اسفالت با توجه به شرایط کار می تواند شامل دو نوع تک کت   و   پریمکت باشد.

پخش یک لایه قیر مایع با ویسکوزیته کم  روی سطوح شنی راه را  قیرپاشی نفوذی یا پریمکت و پخش روی سطح آسفالت و یا بتنی کار را قیرپاشی سطحی و یا تک کت خواهند نامید.

حمل آسفالت :

حمل آسفالت از  كارخانه تا محل پخش توسط كاميون انجام خواهد شد. سطح داخلي كاميون و سطحي كه با آسفالت  در تماس باشد بايد كاملا تميز  بوده.

به دلیل پيشگيری از چسبيدن آسفالت به ديواره اطاق كاميون را باید  پیش از حمل آسفالت  تميز کرد. شستشو با هر نوع روغن و مواد دیگر ممنوع است.

اجرای آسفالت :

اجرا آسفالت به دو صورت دستی و مکانیزه انجام خواهد شد :

در روش دستی بوسیله اکیپ اجرایی آسفالت توسط ماله  در ضخامت مورد نیاز پخش خواهدشد.

در روش مکانیزه یا فینیشری آسفالت توسط فینیشر در ضخامت مورد نیاز پخش خواهد شد.

تراکم آسفالت :

برای تراکم آسفالت از دو نوع غلطک سبک و سنگین استفاده خواهد شد:

غلطکهای سبک  آهنی دمدار معمولا در کارهای کوچک و مکان هایی که تردد سنگین بروی آسفالت ندارد استفاده می شود .

غلطک های سنگین که شامل لاستیکی و آهنی می باشد در پروژه های بزرگت ر و دارای تردد سنگین روی سطح اسفالتیست استفاده می شود .

آسفالت کاری در لواسان

آسفالت کاری در لواسان

اتمام کار:

آسفالت  پس از چند ساعت سفت می شود .ولی در مکان هایی که تردد وسالی شبیه کامیون و لیفتراک و غیره است بهترست برای جلوگیر از اسیب به آسفالت  یک روز بعد از عملیات پخش آسفالت تردد انجام شود .

چنان چه برای اجرا آسفالتکاری در هریک از مناطق استان تهران و کرج به دنبال مجموعه ای معتبر با خدمات با کیفیت و قیمت مناسب هستید، شرکت خورشید راه در خدمت شما می باشد. این مجموعه در راستا ارائه بهترین سرویسها به متقاضیان عایقهای رطوبتی، تهیه، پخش و اجرا آسفالت برای انواع پارکینگها، پشت بامها، جادهها و محوطه سازی و غیره را به شکل حرفه ای انجام خواهد داد.

کارشناسان ما بهترین نوع آسفالت را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه کرده و نصب آنرا با استفاده از تجهیزات جدید و متریال درجه یک، به نوعی انجام خواهند داد که تا سال ها اثربخشی داشت. پس میتوانید برای دریافت خدمات آسفالتکاری درلواسان، با شرکت خورشید راه تماس گرفته و از کیفیت کار و  ماندگاری بالا آن اطمینان کامل داشت.

آسفالت کشی امروزه یکی از بهترین روش ها برای محوطه سازی و بعضا عایقبندی پشت بامها و غیره محسوب میشود. هزینه آسفالتکاری در لواسان یا هر جا دیگر، به فاکتورهای متعددی بستگی خواهد داشت که باید مد نظر قرار بگیرد. متراژ فضا یکی از اصلی ترین این عوامل می باشد. طبعا هرچه متراژ بیشتر ، هزینه آسفالت کشی هم بیشتر است.

میزان آسفالت مصرف شده، قیمت تجهیزات و مواد لازم، هزینه اقدامات هم چون زیرسازی و غیره همه بر هزینه نهایی آسفالتکاری تاثیرگذار است. همکاران ما در شرکت خورشید راه تلاش می نمایند تا ضمن ارائه بهترین خدمات و استفاده از مرغوبترین نوع آسفالت، کمترین هزینه را برای آسفالتکشی در لواسان از شما دریافت نمایند.

اجرای آسفالت سرد در کرج

یکی از نوع های آسفالتکاری در لواسان، مربوط به اجرا آسفالت سرد می باشد. آﺳﻔﺎﻟﺖ ﺳﺮد، در اصل حاصل اﺧﺘﻼط ﺳﻨ ﮕﺪاﻧﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ قیرﻫﺎی ﻣﺤﻠﻮل ﯾﺎ قیرآﺑﻪ ﻫﺎ است و در دمای محیط تولید خواهد شد. ویژگی مثبت که آسفالت سرد دارد این می باشد که میتوان آنرا در ﻣﺴﺎﻓﺖﻫﺎی زﯾﺎد ﺣﻤﻞ و بعد ﭘﺨﺶ نمود. امکان انبار کردن این نوع آسفالت در کارگاه هم است.

بگونه ای که بتوان بعدها از آن استفاده نمود. اجرا آسفالت سرد در لواسان، توسط افراد با تجربه انجام خواهد شد و نهایت دقت در آن بکار برده میشود. علت این امر هم آن می باشد که برای اجرا این نوع آسفالت، نیاز به مواد و ابزار خاصی می باشد. فاکتورهایی هم چون دما در کیفیت اجرا آسفالت سرد خیلی تاثیرگذار هستند و در مجموع، برای اجرا درست و بینقص آن باید به نکات خیلی مهم و حیاتی توجه کرد.

اجرای آسفالت گرم در البرز

برای اجرا آسفالت گرم در لواسان میتوانید روی مهارت همکاران ما در شرکت خورشید راه حساب نمایید. آسفالت گرم، ماده ی ترکیبیست که از مخلوط نمودن شن و ماسه و قیر تولید خواهد شد. معمولا در ساخت جاده، باند فرودگاه و پشتبام ساختمانها از این نوع آسفالت استفاده خواهد شد. تیم کارشناسی آسفالتکاری در لواسان، با تمام نکات مربوطه به پخش و نگهداری و اجرا این نوع آسفالت آشنایی دارند و به همین علت میتوان با اطمینان از کیفیت کار آن ها سخن گفت.