" آسفالت کاری در نظرآباد - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در نظرآباد

آسفالت کاری در نظرآباد : اجرا آسفالت در کرج از جمله خدماتی می باشد که کاربری های زیادی دارد و پروژه های مختلف به آن نیاز دارد. از اجرا آسفالت محوطه گرفته تا پروژه های راهسازی، تمام این موارد شامل خدمات اجرا آسفالت نظرآباد می باشد. اجرا آسفالتکاری در نظراباد کاری تخصصی می باشد و لازمست برای اینکار از افراد متخصص در زمینه آسفالتکاری نظرآباد کمک بخواهیم.

شرکتهایی که به عنوان پیمانکار آسفالت کرج فعالیت می نمایند، کم نیست و میتوانیم در صورت نیاز با آن ها تماس بگیریم. استفاده از خدمات آنلاین آسفالت نظرآباد  می تواند راه گشا باشد. به اینصورت که با مراجعه به سایت خدماتی معتبر مثل سنجاق و بررسی پروفایل نیروهای متخصص پیمانکار آسفالت نظرآباد، تصمیم میگیریم که کار را به چه کسی واگذار نماییم.

آسفالتکاری نظرآباد شامل چه خدماتی میشود؟

اجرای آسفالت در نظرآباد شامل خدمات زیادی میشود که لازم می باشد توسط افراد متخصص آسفالت در کرج و شرکتهای پیمانکار آسفالت کرج انجام بشود. در این بین می توان به خدمات زیر اشاره نمود:

 • خدمات زیرسازی
 • آسفالتکاری خیابان و کوچه
 • آسفالتکاری محوطه
 • آسفالتکاری پارکینگ
 • آسفالتکاری پشت بام

تمام خدمات آسفالت در کرج و نظرآباد یا به طور مکانیزه و یا دستی توسط افراد متخصص آسفالتکاری کرج انجام خواهد شد. شرکتهای پیمانکار اسفالت نظرآباد تمام این امور را ارائه میدهند و در تمام کارهای کوچک و بزرگ آسفالت در کرج نیروهای ماهر و متخصص اول به بررسی وضع زمین و توپوگرافی آن خواهند پرداخت و بعد بر اساس آن روش اجرای آسفالت در نظرآباد را تعیین می نمایند. اجرای آسفالت کرج روشهای مختلف و گوناگونی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

انواع روشهای اجرای آسفالت در کرج

اجرای آسفالت نظرآباد با توجه به کاربرد و نحوه اختلاط به سه روش انجام میشود.

 • آسفالت گرم
 • آسفالت حفاظتی
 • آسفالت سرد

آسفالت گرم

به مخلوط سنگ دانه های خرد شده و دانه بندی که در کارخانه حرارت دیده و با قیر گرم مخلوط شده، آسفالت گرم میگویند و در پروژه های اجرای آسفالت نطرآباد کاربرد زیادی دارند.

آسفالت‌ حفاظتی

آسفالت حفاظتی برای افزایش مقاومت در مقابل سایش در آسفالتکاری نظرآباد و هم چنین بهینه سازی سطوح آسفالتی و بتنی و نفوذناپذیری آن ها انجام میشود. نیروهای متخصص اجرای آسفالت نظرآباد با رعایت اصول اولیه این روش اجرا آسفالت در نظرآباد را انجام خواهند داد. از مزایای آسفالت حفاظتی دربین تمام روشهای آسفالتکاری نظرآباد میتوان به سرعت و آسان بودن نصب و هم چنین استفاده کم از ماشین آلات و تجهیزات آسفالتی در مقایسه با پیاده سازی آسفالت در نظرآباد با آسفالت گرم اشاره نمود.

آسفالت سرد

به مخلوط مصالح سنگی و قیر یا امولوسیون آسفالت سرد (Cold Mix) در دما محیط، آسفالت سرد می گویند. از مزایای آسفالت سرد که باعث کاربرد زیاد آن در آسفالتکاری نظرآباد شدست، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حمل و نقل آسان در مسافتهای زیاد
 • انبار کردن در کارگاه برای استفاده در وقتهای بعدی

هزینه اجرا آسفالت درنظرآباد

هزینه آسفالتکارین ظرآباد با توجه به موارد زیر تعیین خواهد شد:

 • متراژ فضا
 • کاربری
 • موقعیت زمین
 • پستی و بلندی موجود در زمین
 • شیب زمین

طبیعیمی باشد که هر چه شیب زمین و پستی و بلندی آن بیشتر ، اجرای آسفالت نظرآباد نیز مشکلتر باشد و به نیروی انسانی بیشتر نیاز خواهیم داشت. هم چنین متراژ فضا میزان استفاده از مواد را در کارهای اجرای آسفالت درنظر آباد تعیین می نماید و بر همین اساس بر روی قیمت پیاده سازی آسفالت در نظرآباد تاثیرگذار می باشد. شیب زیاد زمین نیز لزوم نقشه برداری دقیق را ایجاب می نماید و هم چنین درجه اختلاط مواد را تغییر خواهد داد. بر همین اساس قیمت پیاده سازی آسفالت در نظرآباد برای زمینهای شیبدار بیشتر از زمینهای صاف می باشد.

آسفالت کاری در نظرآباد

آسفالت کاری در نظرآباد

باسمه تعالی
با سلام، ضمن تشکر از این که سایت ما را انتخاب کرده اید:
شرکت خورشید راه با بیش از ۲۰ سال سابقه در امور کارهای آسفالت، ایزوگام، قیرگونی، محوطه سازی و تراشه ریزی آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز  است.

_تهیه و پخش آسفالت بیندر ۰۲۵ و توپیکا ۰۱۹ و ۰۱۲ به صورت دستی و مکانیزه
_تهیه و پخش آسفالت دوبینه ۰۶ و ۰۴ مخصوص حیاط، جلوی ورودی، پشتبام

_انجام آسفالت نوار حفاری و دریچه های آب و برق و گاز
_تهیه و نصب انواع ایزوگام  دو لایه صادراتی فویلدار با نشان استاندارد و دارای ۱۰سال ضمانت نامه کتبی و ۷سال بیمه نامه (زیر سازی بام وجابه جایی کولر ها به صورت رایگان انجام خواهد شد)

_تهیه و اجرای قیرگونی پشتبام ، سرویس بهداشتی و حمام، استخر و پیهای ساختمان
_اجرای همه کارهای زیرسازی من جمله:
خاکبرداری، خاک ریزی، تسطیح، رگلاژ، کوبیدن با دستگاه های سبک و سنگین

_تهیه و پخش تراشه آسفالت +قیرپاشی و غلطکزنی _کسانی که محوطه های بزرگ دارند بهترین گزینه تراشه آسفالت می باشد
واقعا بعد از غلطکزنی مثل آسفالت گرم خواهدشد و هزینه اش چندین برابر از آسفالت گرم کمتر است
لطفا آخرین قیمت را از ما بخواهید
تماس از شما، انجام کار در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت از ما
بهترین تبلیغ کار ما است.