" آسفالت کاری در هشتگرد - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در هشتگرد

آسفالت کاری در هشتگرد : آسفالت یا بتن آسفالتی ماده‌ای سیاه رنگ می باشد که از مخلوط  شدن شن و ماسه و قیر به دست خواهد آمد و از آن در ساختن جاده، باند فرودگاه، محوطه سازی ها، پشتبام ساختمان‌ها و بقیه سطوح مشابه استفاده خواهد شد.

 پخش آسفالت به دو روش مکانیزه و دستی صورت می گیرد. اجرای آسفالت بصورت مکانیزه برای متراژهای بالا و محیط های باز کاربرد خواهد داشت. در اجرای مکانیزه از ماشین آلات پخش آسفالت استفاده می شود که شامل فینیشر (دستگاه پخش آسفالت)، غلطک فلزی و غلطک لاستیکی می باشد.  برای متراژهای پایین، لکه گیری ها و هم چنین سطوحی که دستگاه فینیشر قدرت مانور ندارد بالطبع اجرا دستی جایگزین میشود. در پخش دستی نیروی انسانی شامل استادکار ماله کش، استادکار غلطک زن و چند نفر کارگر ساده لازم است. 

 شرکت خورشید راه عملیات آسفالتکاری را به طور مکانیزه توسط بروزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت اجرا می نماید. اجرا آسفالت به طور دستی نیز توسط اکیپ مجرب آسفالتکاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت صورت می گیرد. داشتن نیروه متخصص و کاربلد و هم چنین تجهیزات پیشرفته کمک زیادی در عملکرد مطلوب شرکت ما در پروژه های مختلف دارد.

‌شهرک صنعتی هشتگرد

این شهر در امتداد بزرگراه تهران-‌قزوین قرار دارد و در شمال شهرک ولیعصر از شرق تا غرب ادامه دارد. شهرک صنعتی هشتگرد بواسطه‌ی کارخانه های بزرگ که در آن وجود دارد از بزرگترین شهرکهای صنعتی کشور است.  این شهر، ‌به دلیل اشتغال زایی برای افراد بومی و غیر بومی مهاجران زیادی را در خود جای دادست و به عبارتی، شهری مهاجر پذیر می باشد.

مواد اولیه با کیفیت

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد برای یک پروژه راهسازی و محوطه سازی امر ضروری می باشد که باید رعایت شود. برای قیرپاشی سطوح پیش از پخش آسفالت باید از قیر MC یا امولسیون مرغوب استفاده شود. هم چنین انتخاب آسفالت خوب با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق اهمیت زیادی دارد. برای سطوح مختلف نیز استفاده از آسفالت با دانه بندی مناسب امر ضروری می باشد.

شرکت خورشید راه پروژه های مختلف آسفالتکاری را با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز آسفالتکاری انجام خواهد داد. این شرکت با سال ها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمام پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام می دهد.

آسفالتکاری با مصالح

 شرکت خورشید راه در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرای را بصورت یک جا به عهده می گیرد. آن چه برای ما اهمیت زیادی دارد اجرا استاندارد و بی عیب و نقص آسفالت همراه با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار برای آینده می باشد. این شرکت سعی خواهد داشت پروژه های محوله را به بهترین شکل ، در مدت زمان تعیین شده اجرا کند و رضایت کارفرما را جلب نماید.

آسفالت کاری در هشتگرد

آسفالت کاری در هشتگرد

نگهداری از آسفالت

بعد از تمام شدن عملیات آسفالتکاری بهترست بر روی آن پودر سنگ و سیمان سیاه ریخته شود. این امر باعث پر شدن خلل و فرج آسفالت و کم شدن اصطکاک بین لاستیک ماشین ها و سطح آسفالت خواهد شد. لذا تماس لاستیک با آسفالت گرم آسیبی به آن نمی زند. توصیه خواهد شد در تابستان و هوای گرم بر روی آسفالت تازه اجرا شده به مدت ۲۴ ساعت تردد صورت نپذیرد و یا حداقل رانندگی به طور ملایم انجام شود.

آسفالت کاری در هشتگرد میتواند به کیفیت عبور و مرور افراد و هم چنین وسایل نقلیه به شکل قابل توجه کمک کند. البته نوع آسفالت با توجه به شرایط محل به کیفیت استفاده از آن اشاره خواهد کرد. مجموعه خورشید راه با سابقه طولانی خود همیشه شرایط محل را مورد بررسی قرار خواهد داد.بعد، نسبت به آسفالت‌کاری محل مورد نظر در این منطقه وارد عمل خواهد شد .

انواع آسفالت را می‌توان در آسفالت گرم، حفاظتی و سرد براحتی جستجو نمود که معمولاً آسفالت گرم، کاربرد رایج‌تری را در خدمات آسفالت کاری در هشتگرد به خود اختصاص میدهد و البته نوع مصرف، کاربرد و ترکیب خاصی را برای آسفالت گرم باید در نظر گرفت.

استقامت، دوام و سرعت عملی که این آسفالت در عبور ترافیک از خود نشان میدهد، توانست  آنرا به یکی از رایج‌ترین و پرکاربرد ترین نوع آسفالت‌ها در خدمات آسفالتکاری تبدیل کند.

هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این نوع آسفالت وجود نخواهد داشت و مخصوصاً که برای انواع پشت‌بام، محوطه، جاده و حتی فرودگاه‌ها براحتی می‌توان از آسفالت گرم استفاده نمود. در این میان دسته‌بندی آسفالت شامل:

  • آسفالت لایه‌ای رویه ( توپکا)
  • اسفالت لایه‌ای آستر
  • ‌‌آسفالت لایه‌ای قیری
  • آسفالت لایه‌ای ماکادام نفوذی

آسفالتکاری در هشتگرد را میتوان یک راه کار خوب برای عایق رطوبتی معرفی نمود که خیلی از  مردم این منطقه برای عایق‌کاری پشت‌بام ساختمان خود از خدمات آسفالت کاری استفاده می نمایند؛ چرا که دوام بالایی را میتوان انتظار داشت. ولی در مقایسه با ایزوگام و قیرگونی نیز وزن زیادتری خواهد داشت. قیرخالصی که در آسفالت کاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت، می‌تواند به تضمین کیفیت آن در طولانی مدت اشاره درستی داشت.

بعضی از شرکت‌ها متأسفانه از قیر‌هایی با کیفیت پایین و نامرغوب استفاده می نمایند  که این‌ نمونه، آسفالت مورد نظر در کوتاه ترین زمان مشکلات ریز و درشت زیادی را بوجود آورد.البته چنان‌چه شما از این مجموعه معتبر و با سابقه ایزوایمن نسبت به استفاده از خدمات آسفالتکاری اقدام کنید، کیفیت خدمات را تضمین خواهیم کرد.

آسفالت را می‌توان ماده شبه جامد با ترکیبی از شن و ماسه و البته قیر در نظر گرفت که با توجه به شرایط جوی، نوع کاربرد و هم چنین محل مورد نظر کاملاً ساختار متفاوت را در خدمات آسفالت کاری در حوزه اجرا بوجود خواهد آورد.

خاطر نشان خواهم کرد که نوع و اندازه شن، ماسه و قیر کاملاً با توجه به مواردی که گفته شده ، متفاوت می باشد. به هیچ عنوان آسفالت روی بام با آسفالت جاده‌های شهری یکسان نیست و هر کدام برآورد‌های خاصی را به خود اختصاص خواهند داد و هر کدام از این موارد نیز بر روی قیمت آسفالت تاثیر زیاد ی و آشکاری خواهد گذاشت.

در مورد قیمت آسفالت بهترست بدانید که هزینه آسفالت‌کاری در سال ۱۴۰۱ با توجه به نوع قیرپاشی و واحد سطح برآورد خواهد شد که البته ضخامت آسفالت نیز در این جا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. عملیات خاک برداری، غلتک زدن، اجرا لایه زیر ساز و اجرا لایه اساس نیز هر کدام برای آسفالت‌کاری در هشتگرد با قیمت متفاوت را مواجه می‌نماید.

البته مجموعه خورشید راه برای جلب رضایت مشتری همیشه مقرون به صرفه‌ترین هزینه و قیمت را برای خدمات آسفالت کاری خود مشخص می نماید که با توجه به میزان ضخامت، وزن آسفالت، کیفیت مواد اولیه درجه یک‌ترین آسفالت را می‌توانید از این مجموعه انتظار داشت.

ویژگی‌های ایزوگام به شرح زیر است :

۱- مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور باشد و با علامت استاندارد نوع B.P.P به بازار ارائه می‌شود.

۲- خود به تنهایی یک عایق مطلوب و مناسب برای بام ساختمان و اماکن سرپوشیده محسوب می شود.

۳- ایزوگام احتیاجی به برف روبی ندارد.

۴- قابلیت مقاومت در مقابل سرما و گرما را دارد و با توجه به استفاده از قیر اصلاح شده به وسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نخواهد شد.

۵- کاربرد آن موجب آلودگی هوا نمیشود.

۶- نصب آن سریع و آسان می باشد.

۷- در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای سمی و اشعه U.V خورشید مقاوم می باشد.

۸- در رنگ‌ها، پوشش‌ها، ابعاد و ضخامت‌های مختلف طبق سلیقه و نظر مشتریان ساخته میشود.

۹- قابل تعمیر و ترمیم در شرایط مختلف.

۱۰- وزن سبک ایزوگام باعث جلوگیری از اعمال بار اضافی بر سقف شده و خسارتهای جانی و مالی ناشی از خطرات احتمالی مثل زلزله را کم می کند.