" آسفالت کاری در پارک لاله تهران - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در پارک لاله تهران

آسفالت در پارک لاله

شرکت خورشیدراه با داشتن ۱۵ سال سابقه آسفالت کاری در اقصی نقاط کرج و تهران و غرب ایران است که موفق شده در طول این سال ها با به انجام رساندن خدمات و پروژه های آسفالت کاری متنوع از جایگاه خوبی در بین رقبای خود در تهران و کرج بهره مند شود.

برای آشنایی با خدمات ما بهتر است بدانید که بازدید از محل شما را به شکل رایگان انجام می دهیم و نیز کلیه خدمات آسفالت کاری در کرج و تهران را با ارائه فاکتور مالیاتی به شما عزیزان ارائه می دهیم . تیم ما از یک کادر فنی با تبحر بالا بهره مند بوده و خدمات شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

قیمت آسفالت در پارک لاله 

آسفالت کاری در فضای پشت بام هر خانه و هزینه هر مترمربع آن ۲۸۰۰۰ برای متراژ های بالای ۲۰۰ متر است ، و کمتر از این مقدار به شکل توافقی به انجام می رسد..

قیمت آسفالت در خیابان و هر سانتیمتر آن ۱۸۰۰۰ تومان است.

قیمت آسفالت معمولی در کوچه ها و قیمت هر مترمربع آن ۵۵۰۰۰ تومان برای متراژ های بالای ۵۰۰ متر است. انجام زیرسازی آسفالت با قلتک سنگین تا ۵ سانتیمتر مخلوط آن و ریختن بالای ۵۰۰ متر در هر متر مربع ۲۵۰۰۰ تومان محاسبه می شود.

البته باید دقت داشته باشید که قیمت هایی که در بالا آورده شده دارای نوسان بوده و با قیمت روز متغیر است، در نتیجه برای کسب اطلاعات کافی با ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در پارک لاله تهران

آسفالت کاری در پارک لاله تهران

۰۹۱۲۲۸۹۸۸۶۵

قبل از آسفالت کاری مراحل زیرسازی با شیب بندی اصولی و با استاندارد را با مواد اولیه باکیفیت و سنگدانه های معدنی با ضخامت و تراکم بالا در آسفالت کاری منطقه پارک لاله تهران با قیمتی مقرون به صرفه انجام می شود.

انجام عملیات آسفالت کاری و محوطه سازی به شکل عالی و با اصول توسط شرکت خورشیدراه با اکیپ مکانیزه انجام می شود. در صورتی که نیاز به انجام این پروژه ها در روز های تعطیل دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برطرف کردن کلیه ترک های موجود در آسفالت که در طول و عرض مسیر وجود داردو نیز انجام تعمیرات و بازسازی آسفالت توسط تیم حرفه ای خورشیدراه به صورت دستی که در تهران و کرج برای شما عزیزان انجام می شود.

اکیپ مکانیزه آسفالت کاری خورشیدی کلیه عملیات خود را به صورت حرفه ای و درجه یک به صورت انواع آسفالت گرم و حفاظتی در تهران ، کرج و ورامین انجام می دهد.

انجام و اجرای پروژه های آسفالتکاری و یا اجرای تراشه آسفالت به صورت دستی و به طور مکانیزه که در استان تهران و کرج به شکلی مکانیزه را از خورشیدراه بخواهید.

ترمیم آسفالت در پارک لاله 

معمولاً از آسفالت سرد که به عنوان تراشه نیز شناخته می شود، به علت قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالای آن در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

شما همچنین می توانید خدمات قیرپاشی و گازوئیل پاشی را از تیم ما ما در گوشه کنار کرج و تهران انجام می دهیم ، و تیم ما این عملیات را با با سریع ترین عملکرد خود به انجام می رساند.

انجام پروژه های آسفالت کاری با اکیپ دستی و فینیشر با بهترین و مناسب ترین قیمت به صورت شبانه روزی را از تیم ما بخواهید. و ما این عملیات را به شکلی ویژه و به صرفه برای شما انجام می دهیم.