" آسفالت کاری در کردان - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در کردان

آسفالت کاری در کردان : خدمات آسفالت کرج و آسفالت کاری در کرج برای اجرا آسفالت خیابان، کوچه، محوطه، پارکینگ، پشتبام و بقیه سطوح مشابه متقاضیان مخصوص بخود را خواهد داشت. بهتر می باشد کار آسفالت در کرج را به افرادی بسپارید که تخصص و سابقه لازم را خواهند داشت. با این کار هم آسفالت به بهترین نحو انجام خواهد شد، و هم آسفالت عمری طولانی تر دارد. برای پیدا کردن بهترین آسفالت کار کردان، درخواست آسفالتکاری درکردان را در “موسسه خورشید راه” به رایگان ثبت نمایید.

خدمات آسفالت کاری در کردان

اجرا آسفالت کردان توسط آسفالت کار در کردان از مراحل مختلف تشکیل خواهد شد. این خدمات به طور دستی و مکانیزه توسط آسفالت کار کردان و اکیپ‌های متخصص آسفالتکاری کرج ارائه خواهد شد. در ادامه این مراحل را ملاحظه می‌نمایید:

 • فروش و اجرا تراشه آسفالت کرج فردیس، عظیمیه، گوهردشت و سایر مناطق
 • خاکبرداری، آب‌پاشی زیرسازی برای آسفالتکاری کرج گلشهر، مهرشهر
 • روسازی، غلطک‌زنی و اجرا آسفالتکاری کرج و کردان

انواع آسفالت در کرج

آسفالت کرج با توجه به نوع کاربرد به ۳ دسته تقسیم خواهد شد که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم:

۱. آسفالت کردان با آسفالت گرم

آسفالت گرم در کار آسفالتکاری کرج یکی از آشناترین نوع آسفالت‌ها می باشد. برای تهیه این محصول، آسفالت کار کرج قیر گرم را با محصولات سنگی ترکیب می‌نماید. برای استفاده از آن در آسفالت کرج باید دقت داشت که محل پروژه با کارگاه تولید آسفالت مسافت زیادی نداشته باشد. چون به خاطر مسافت زیاد و گرما آسفالت، قیر موجود در سطح آسفالت نرم شده و به لایه‌های زیر نفوذ می‌نماید. درنتیجه سطح بالایی آسفالت فاقد قیر لازم بودست و سطح پایین دچار قیرزدگی خواهند شد که باعث چسبیدن مقداری از آسفالت به کف کامیون(ها) خواهند شد.

۲. آسفالت کاری کرج با آسفالت سرد

آسفالت کار در کردان آسفالت سرد را  همانند آسفالت گرم از ترکیب مواد سنگی با قیر بدست می آورند، و تنها دما ترکیب مواد متفاوت می باشد. مزیت آسفالت سرد امکان انبار کردن آن در کارگاه‌ها می باشد. هم چنین، می‌توان آن را برای مسافت‌های طولانی حمل نمود. آسفالت سرد استفاده‌شده در آسفالت کردان را می‌توان برحسب روش تهیه و اجرای به ۲ تقسیم نمود:

 • آسفالت سرد کارخانه‌ای: در کارخانه‌های آسفالت کرج تهیه، و برای پخش توسط کامیون‌های حمل آسفالت در کردان به محل مورد نظر ارسال خواهدشد.
 • آسفالت سرد مخلوط در محل: آسفالت سرد مخلوط در محل را می‌توان به ۲ روش تهیه نمود. در روش اول، سن گدانه‌ها در کنار و امتداد راه ریسه و قیرپاشی میشوند؛ و بعد عمل پخش با تجهیزات آسفالتکاری کرج انجام میگیرد. در روش دوم، مخلوط کردن قیر و سن گدانه‌ها در کارگاه‌های آسفالت کردان انجام شده، و مخلوط تهیه شده برای پخش به محل حمل خواهدشد.

۳. آسفالت در کردان با آسفالت حفاظتی

این نوع آسفالت توسط آسفالت کار کردان برای عایق‌کاری سطح آسفالت‌ها و مقاوم کردن آن ها در مقابل سایش استفاده خواهد شد. آسفالت حفاظتی به خاطر سرعت و سهولت در اجرای و استفاده کمتر از ماشین آلات و دستگاه‌های آسفالتکاری در کرج، یکی از آسفالت‌های مقرون به صرفه برای اجرا آسفالت کرج می باشد.

آسفالت کاری در کردان

آسفالت کاری در کردان

قیمت آسفالت در کردان

قیمت آسفالت در استان البرز بر حسب متراژ محاسبه خواهد شد، و هر چه متراژ بیشتر قیمت آسفالت در کرج و اجرا آن نیز بیشتر می شود. قیمت آسفالت در کرج با توجه به کیفیت آسفالت استفاده شده توسط آسفالتکار کرج متغیر است. در بعضی موارد  برای متراژهای کمتر از ۲۰۰ مترمربع قیمت اجرای آسفالت کردان نسبتا افزایش می‌یابد؛ و برای متراژهای بیشتر از ۵۰۰ مترمربع به تناسب قیمت آسفالت در کردان شامل تخفیف می شود.

به خاطر نوسان دائمی قیمت آسفالت در استان البرز، آسفالت و بقیه مصالح مورد نیاز آسفالت کاری در کردان، برای اطلاع از قیمت آسفالت کرج بهتر است از پیشنهادات متخصصان آسفالت کار کرج بعد از ثبت رایگان سفارش استفاده کنید.

قیرگونی، ایزوگام و آسفالت سه مورد از مصالح خوب برای عایق‌کاری سطوح است. عایق‌کاری در جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به سطحهای مختلف مانند پشت‌بام و دیوار اجرا خواهد شد. از آن جا که هزینه‌ عایق‌کاری کم نیست، انتخاب درست عایق رطوبتی برای سطوح شما خیلی مهم می باشد. اجرا درست عایق و نصب درست قیرگونی، ایزوگام و آسفالت  اهمیت خیلی زیادی خواهد داشت.

مجموعه‌ی خورشید راه ارائه دهنده‌ خدمات عایق‌کاری سطوح با استفاده از مصالح قیرگونی، ایزوگام و آسفالت با منصفانه‌ترین قیمت ایزوگام به دست مجرب‌ترین متخصصان می باشد. اگر تمایل به نصب ایزوگام یا عایق‌های رطوبتی دیگر را خواهید داشت، در ادامه‌ این مطلب با ما همراه بمانید و سفارش خود را در مجموعه‌ خورشید راه ثبت نمایید.

چه زمانی به خدمات نصب عایق نیاز داریم؟

احتمالا  شنیدید که تابستان فصل مناسب برای نصب ایزوگام می باشد. اگر فصل تابستان را برای نصب ایزوگام انتخاب کردید، می‌توانید از ماندگاری و طول عمر ایزوگام اطمینان حاصل نماییید. لازم بذکرست که امکان نصب ایزوگام در فصل‌های دیگر نیز وجود دارد؛ ولی، مهم‌ترین نکته در زمان اجرا ایزوگام آفتابی بودن هوا می باشد. در حقیقت، سطح فضا شما باید خشک، گرم و تمیز باشد. اگر در فصل دیگر شرایط ذکر شده تامین شود ایزوگام بخوبی اجرا خواهد شد و طبله نخواهد نمود.

چگونه ایزوگام مرغوب را تشخیص دهیم؟

 • بوی ایزوگام: ساده‌ترین روش برای تشخیص ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب بو ان می باشد. همه‌ مشتقات و مواد نفتی بوی نامطبوعی خواهند داشت؛ ولی  اگر ایزوگام بویی مشابه به بوی گازوئیل صنعتی داشت، مطمئنا ایزوگام خوبی نمی باشد.
 • جنس ایزوگام: دست خود را روی قسمتی از لایه‌ی خارجی ایزوگام که بدون پوشش است بکشید. اگر جنس ایزوگام خوب بوده، چیزی به دست نخواهد چسبید؛ اما، اگر ایزوگام نامرغوب باشد، حتما ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست‌ می چسبد.
 • مقاومت در برابر سرما و گرما: یک تکه‌ی کوچک از ایزوگام را برش داده و در فریزر بگذارید.پس از ۲ ساعت ایزوگام را بیرون آورید و با دست خم نمایید. اگر ایزوگام از جایی که خم کردید شکست یا ترک خورد، جنس ایزوگام مرغوب نمی باشد؛ اما سالم ماند، ایزوگام خوبی می باشد و در مقابل سرما وگرما مقاوم می باشد.

قیمت ایزوگام و هزینه‌ی نصب ایزوگام چقدر می باشد؟

قیمت ایزوگام به طور مترمربع اعلام خواهد شد. عرض رول‌های ایزوگام یک متر می باشد؛ بنابراین، هر یک متر طول از رول ایزوگام برابر با یک مترمربع از ایزوگام می باشد. در نتیجه، اگر مساحت مورد نظر را محاسبه نمایید، محاسبه‌ی هزینه‌ی حدودی ایزوگام آسان می باشد. لازم بذکر ست که همپوشانی قطعه‌های ایزوگام باید در محاسبات حساب بشود. معمولاً ۱۰ سانتی‌متر هم پوشانی میان قطعه‌های ایزوگام وجود خواهد داشت. معمولاً حدود ۲۰٪ بیشتر از مساحت برای خرید ایزوگام در نظر گرفته خواهد شد.

محاسبه‌ی قطعی قیمت ایزوگام وابسته به بعضی مؤلفه‌های دیگر می باشد. کیفیت ایزوگام مهم‌ترین عامل در قیمت ایزوگام خواهد بود. اجرت ایزوگام‌کار نیز در هزینه‌های نصب ایزوگام تأثیرگذار می باشد. در نتیجه، محاسبه‌ی هزینه‌های ایزوگام ثابت نمی باشد و باید با مشورت متخصص بعد از بررسی فضای شما اعلام بشود. بنابراین، بهترین روش برای اطلاع از هزینه‌های خدمات ایزوگام، ثبت سفارش در خورشید راه و ارتباط با متخصصان مجرب خورشید راه است. در ادامه به بعضی عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام و هزینه‌ نصب ایزوگام اشاره می نماییم:

 • متراژ فضا
 • نوع ایزوگام
 • تعداد لایه‌های ایزوگام
 • میزان همپوشانی ایزوگام
 • اجرت ایزوگام‌کار
 • و غیره