" آسفالت کاری در گرمدره - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در گرمدره

آسفالت کاری در گرمدره : آسفالت،از مخلوط کردن مصالح سنگی با دانه بندی پیوسته و ماده چسبنده  میباشد که بطور معمول قیر است، که قیر باعث استحکام بیشتر آسفالت خواهد شد. انواع آسفالت بر اساس استفاده  که آسفالت دارد در انواع مختلف ساخته خواهد شد.

آسفالت، به صورت کل به سه دسته آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی تقسیم خواهد شد. آسفالت کردن یک راه یا جاده ،امکان خواهد داشت یک پروژه ی بزرگ به چشم بی آید. اکثرا یک پیمانکار برای انجام اینکار استخدام خواهد شد ولی می توان اینکار را به تنهایی هم انجام داد. آسفالت کردن یک راه به هم ریختگیهای زیادی را به دنبال خواهد داشت، به همین علت مطمئن شوید که امکانات کافی برای تمیز کردن اطراف در دسترس شما می باشد.

عوامل مختلفی بر قیمت آسفالتکاری در گرمدره تاثیر خواهد داشت که عوامل زیر از مهم ترین آنها می باشند:

● اجرا جدول کشی تک لبه
● اجرا جدول کشی روسی
● قیر پاشی
● نهر و کتابی
● نوع
● اجرا جدول کشی کانیو و زیرسازی کوبیدن و تسطیح و غیره

تمام این عوامل بستگی به مساحت زمینی که قرار است، کار  روی آن انجام شود، محاسبه می شود. در هنگام خرید کارشناس متخصص با توجه به نکته ها و ویژگی های آسفالت خوب راهنمایی های لازم را به شما خواهد داد تا بتوان جنس با کیفیت و خوب را خریداری نمایید.

یکی از عاملهای اصلی که در قیمت آسفالت کاری  تاثیر میگذارد نوع مکانی می باشد که بر روی آنکار انجام خواهد شد. مکان هایی که کار کردن در آن ها سختتر از یک سطح صاف و هموار است، هزینه بیشتری برای سختی کار به آن تعلق خواهد گرفت و هم چنین جاهایی که در ارتفاع قرار خواهند داشت یا دیواره های آپارتمانها هزینه بیشتری از بقیه مکان ها خواهند داشت.

از عاملی که بر قیمت آسفالت کاری تاثیر میگذارد به شرایط آب و هوایی میتوان اشاره نمود، در بعضی وقت ها شرایط آب و هوا به شکلی می باشد که به هیچ وجه آسفالتکاری نباید انجام بشود، در وقتی هم شرایط آب و هوایی سخت می باشد ولی لازمست که هرچه سریعتر آسفالت کاری انجام بشود در این زمانها هزینه  کار آسفالتکار زیاد خواهد شد.

آسفالت دو گونه می باشد:

– آسفالت نفت خام

– آسفالت طبیعی

آسفالت نفت، از نفت خام به کمک شیوه های جدید تصفیه، حاصل خواهد شد.

آسفالت طبیعی، از منابعی که در سطح زمین یا نزدیک آن وجود دارد، بیرون خواهد آمد.

خدمات آسفالت در گرمدره

خدمات آسفالت کاری در گرمدره ،توسط شرکت خورشید راه که آماده قرارداد با اعضا دولتی ،شخصی و خصوصی می باشد،خدمات اسفالت کاری با سابقه کاری ۲۵ ساله و با بیشتر از هزار عقد کاری موفق در سالهای گذشته،توانسته ایم در این مسیر یک قدم از بقیه شرکتها جلوتر باشیم.

اجرا  آسفالت کوچه خیابان و محوطه پشتبام و بقیه  سطوح با دستگاه های سبک و سنگین و به طور دستی،در کم ترین زمان. اجرا محوطه سازی،زیرسازی، شیب بندی، لکه گیری،آسفالتکاری شیار نوار حفاری، درب چاه و جلو پارکینگ بقیه خدمات آسفالت کاری. خدمات آسفالتکاری با پرسنل مخصوص آسفالتکاری و با تجربه کاری زیاد در خدمات شما عزیزان می باشد.

ایجاد خرابی در آسفالت‌کاری به چه عواملی بستگی دارد؟

از مهم ترین کارهایی که باعث خرابی و آسیب رساندن به آسفالت‌ در مرور زمان خواهد شد عبارت‌اند از: کیفیت نامقبول آسفالتکاری، شرایط جوی ناسازگار و ویرانی بوسیله ابزار گوناگون که بیشتر ویرانی آسفالت کاری مخلوطی از این سه عامل می باشد.

آسفالتکاری ممکن خواهد بود ضرر هایی داشته باشد مثل: تشکیل درازگودال، ایجاد تورم در آسفالت، تفکیک تدریجی روسازی آسفالت کاری، بالا آمدن قیر وغیره خودش را نمایان می‌نماید. در این میان وجود تراشه‌ آسفالت کهنه در آسفالتکاری نیز به خاطر نبود انباشتگی در تراشه و دخول آب به شکافها با پیوستگی نامناسب، منتهی به کم شدن طول عمر آسفالت تا ۵۰ درصد خواهد شد.

آسفالت کاری در گرمدره

آسفالت کاری در گرمدره

خدمات شرکت خورشید راه در زمینه اجرا آسفالت کاری

دارای بهترین کیفیت و درجه استاندارد
عرضه آسفالت و ایزوگام و قیرگونی با قیمت باورنکردنی
عرضه کلیه ی خدمات اجرا آسفالت
دارای کادری حرفه ای از اجرا آسفالت
خدمات به صورت شبانه روزی است

قیمت ایزوگام در گرمدره کرج

بطور کل ایزوگام از دو لایه قیر و یک تیشو به همراه روکش تولید شدست و هم چنین در نوع تک لایه نیز مناسب برای دیوار ها است. برخی از کارخانه‌ های ارائه دهنده ایزوگام، برای رقابت در بازار قیمت های تولیدات خود را کم می کنند و به همین خاطر، کیفیت تولید را پایین خواهند آورد. آنها بر این کوشش هستند تا با حفظ وزن و ضخامت محصولات خود، ظاهر آن را نیز با کیفیت و درجه یک نشان بدهند. ولی شرکت معتبر خورشید راه، عوامل گوناگونی در قیمت گذاری دارد، که مهم ترین آنها استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب می باشد.

از سویی این شرکت نامی، عایق های رطوبتی خود را ضمانت  می کند که این عامل میتواند خیال خریدار را تا سالهای پی در پی راحت نماید.

نصب ایزوگام در منطقه گرمدره

فعالیت نصب ایزوگام، به صورت یقین نیازمند تجربه و تخصص خوب در این حوزه می باشد. شرکت خورشید راه با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات در گرمدره کرج آماده  خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است. اگر شما در جست و جوی محصولات خو.بی هستید، میتوانید روی ما حساب نمایید، چرا که از بهترین برند های ایزوگام و افراد با تجربه استفاده مینماییم.

فواید نصب ایزوگام برای همشهریان ساکن گرمدره

نصب ایزوگام ، موجب ایزوله شدن و مقاوم سازی ساختمان در برابر نفوذ نم، آب و رطوبت از سطوح پشت بام منازل خواهدشد. و منازل شما را از خطر نشت رطوبت به خصوص در فصلهای بارانی سال در امان نگه میدارد. ایزوگام با توجه به این که وزن سبکی دارد، فشاری به سقف ساختمانها وارد نمی کند.

از سویی توانایی انعطاف پذیری و حالت پذیری ایزوگام، موجب بهتر بودن آن، در مقایسه با بقیه روش های عایق کاری میباشد. ایزوگام در زمان خیلی کمتر نسبت به قیرگونی و آسفالت انجام پذیر است و هم چنین هزینه کمتر نسبت به عایق های رطوبتی دیگر خواهد اشت. در نتیجه شما میتوانید با تماس گرفتن با کارشناسان شرکت ما، از خدمات نصب ایزوگام در گرمدره اطلاعات مورد نظر خود را حاصل کنید.

بهترین نمایندگی ایزوگام در گرمدره

نصب ایزوگام، از جمله مهم ترین فرایند ها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت می باشد. ما به منظور بهبود کیفیت برای مشتریان عزیز، از مرغوب ترین برند های ایزوگام بازار استفاده می نماییم. چرا که موادی که در ایزوگام بکار رفتند، باید استاندارد لازم را داشته باشند تا ماندگاری آنها زیاد شود. این مسئله بدیهیست که استفاده از ایزوگام بی کیفیت و ارزان قیمت، میتواند حاوی خسارات زیادی برای شما شود. از همینرو توصیه می نماییم تا در پروسه نصب، از نصاب های فنی و کاردان شرکت خورشیبد راه استفاده کنید.