" آسفالت کاری در گوهردشت - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری در گوهردشت

آسفالت کاری در گوهردشت

شرکت خورشیدراه،فعالیت خود را در زمینه آسفالت کاری در کرج  بیش از ۱۰ سال پیش آغاز کرده است.شرکت خورشید راه کلیه خدمات آسفالت کاری،جدول سازی ، روکاری و محوطه سازی را به صورت کنترات در گوهردشت کرج برای شما انجام می دهد

اجرای آسفالت در گوهردشت و در خیابان ها، کوچه ها ، پیاده رو ها و محوطه ها را با کیفیتی عالی برای شما عزیزان به انجام می رسانیم.

آسفالت کاری در گوهردشت

شرکت خورشید راه کلیه مراحل آسفالت کاری را برای شما عزیزان به شکلی مکانیزه و با اکیپ دستی با بهره مندی از جدیدترین ماشین آلات پخش و اجرا آسفالت انجام می دهد. اجرا آسفالت به شکل دستی توسط گروه باتجربه آسفالت کاری خورشیدراه و با درنظر گرفتن معیار های لازم برای  پخش و اجرا انواع آسفالت سرد ، گرم و حفاظتی برای شما عزیزان به انجام می رسانیم. و نیز عملیات زیرسازی، هموارسازی و شیب بندی به شیوه ای صحیح توسط شرکت خورشید راه انجام می شود.

همواره از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوب در زمینه آسفالت کاری استفاده می کنیم که انجام آن می توان با در نظر گرفتن مراحل آسفالت کاری بسیار اهمیت دارد و باید در نظر گرفته شود. استفاده از قیر های امولسیون و همچنین استفاده از مصالح عالی در به انجام رساندن پروژه های آسفالت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انجام آن از ضروریات است. استفاده از  قیر امولسیون برای قیرپاشی های سطحی قبل از پخش کردن آسفالت از موارد حائز اهمیت در آسفالت کاری در گوهردشت است. همینطور به کاربردن آسفالت مرغوب و قیر به اندازه در آن در به انجام رساندن یک پروژه بسیار اهمیت دارد.همینطور نوع آسفالتی به کار رفته در پروژه ها باید با دقت انجام شود.شرکت خورشیدراه پروژه های آسفالت کاری را با استفاده از موادی عالی به انجام می رساند.

هزینه آسفالت کاری در گوهردشت

آسفالت کاری در گوهردشت

شرکت خورشیدراه عملیات گوناگون آسفالت کاری در کرج را به نحو احسن و در اسرع وقت به پایان می رساند. شرکت ما با داشتن تجربه ای موفق در زمینه آسفالت کاری کلیه عملیاتی واگذار شده به خود را  با رعایت کلیه نکات ریز و درشت آسفالت کاری اجرا می کند.باداشتن افراد کاربلد و با تجربه و همچنین استفاده از امکانات به روز باعث پیشبرد موفق در انجام پروژه های ماست.

شرکت خورشیدراه در انجام پروژه های محوله ، و روند تهیه مصالح ، و همچنین اجرا مراحل آسفالت کاری را مطابق با یک قرارداد با اعتبار بالا به سرانجام می رساند.

مورد ویژه ای که در قراردادهای شرکت خورشیدراه بسیار مهم است، داشتن حس تعهد به کلیه تبصره های تعیین شده در قرارداد است. شرکت ما با داشتن یک خط مشی مشخص ، پروژه های خود را در زمان مشخص به سرانجام می رساند.

مواد اولیه با کیفیت

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد برای یک پروژه راهسازی و محوطه سازی امری ضروریست که باید رعایت شود. برای قیرپاشی سطح قبل از پخش آسفالت باید از قیر MC یا امولسیون مرغوب استفاده شود. هم چنین انتخاب آسفالت عالی با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق بسیار اهمیت دارد. برای سطح های  مختلف نیز استفاده از آسفالت با دانه بندی مناسب امری ضروری می باشد.

شرکت خورشید راه  پروژه های مختلف آسفالتکاری را با استفاده از بهترین متریالهای مورد نیاز آسفالتکاری انجام می دهد. این شرکت با سال ها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمام پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد.

جهت هماهنگی با شماره ذیل تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۸۹۸۸۶۵

همه سعی و کوشش ما در شرکت خورشیدراه این است که مشتریانی که می خواهند  مصالح مرغوب و با هزینه ای به صرفه تهیه کنند را به نتیجه برسانیم. با کارشناس ما تماس بگیرید و از مشاوره های ارزشمند آنها برای آسفالت کاری در کرج بهره مند شوید.