" آسفالت کاری مکانیزه - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری مکانیزه

آسفالت کاری و محوطه کاری

آسفالت کاری مکانیزه

آسفالت سرد یا همان تراشه آسفالت به مخلوط از خرده های سنگی و قیر مخلوط که مواد ساخت  آن در دمای معمولی مخلوط خواهد شد. محوطه هایی  که مکان بزرگ دارند و از پس قیمت  زیاد  آسفالت و بتن برنمیآید می توانند از تراشه آسفالت  استفاده نمایند . تراشه آسفالت خیلی ارزانتر از آسفالت گرم ست و هم چنین زودتر  از بتن و آسفالت گرم قابل استفاده است . توزیع تراشه آسفالت در کم ترین زمان انجام خواهد شد و بعد از کوبیدن با غلطک های سنگین قابل استفاده می باشد .

 اجرای آسفالت

آسفالت سرد یا تراشه آسفالت با گذر زمان و بعد  از تردد و تابش خورشید مثل آسفالت گرم یکسان می شود. حمل  و پخش آسفالت به طور دستی و مکانیزه با نیروی ماهر اجرای آسفالت کاری محوطه ،خیابان،پارکینگ،کوچه و سایر اماکن تجاری , صنعتی , عمومی و اختصاصی قیرپاشی تک کت و پریم کت زیرسازی با کوبش غلتک برای استحکام وهم سطح شدن زیره  کار آسفالت کات کردن  اطراف آسفالت که احتیاج  دوباره به بازسازی ومرمت دارد . اجرای تمام خدمات  عایق رطوبتی, قیرگونی ، ایزوگا تهیه و نصب ایزوگام با روکشی فویل دار و معمول (بدون فویل) برای تمام سطح های موردنظر شیب دار و صاف پشت بام ، سرویس های بهداشتی ، استخر، پل  ، پی های دیوار ، شیروانی و … ست.

تراشه آسفالت

اجرای تراشه آسفالت قابل استفاده در اماکنی است از جمله:

 •  اجرا در جاده  خاکی
 •  استفاده در حیات های بزرگ
 •  استفاده در باغچه
 • قابل استفاده در راه های گل و لای
 • انجام کلیه پروژه های جدول کاری
 • نصب جدول نهری
 • نصب جدول کانیوا

اجرای آسفالت

اجرای آسفالت کاری و اجرای تراشه آسفالت مکانیزه در تهران و کرج انجام آسفالت کاری اتوماتی کدر تهران و البرز و حومه  ایزولاسیون و آسفالت در تهران بزرگ و  البرز قیر پاشی تک کت و پریمکت در تهران و کرج کندن  آسفالت های قدیمی خیابان و محوطه های بزرگ و فرسوده با دستگاههای پیشرفته  آسفالت تراش با حمل و جاب جایی و تمیز کاری شرکت خورشید راه بعنوان مجری انواع خدمات آسفالت کاری با ماشین الات پیشرفته و مواد باکیفیت آمادگی خواهد داشت.

آسفالت محوطه

اجرای زیر سازی و آب پاشی و کوبیدن برای بستر ساب بیس تهیه و فروش و پخش انواع آسفالت و تراشه آسفالت اجرای آسفالت کاری ، تراشه آسفالت ، تراشیدن آسفالت قیر پاشی پریمکت و تک کت آسفالت کاری در کرج ، مشکین دشت ، ماهدشت و تهران،احمدآباد مصطوفی،جاده ساوه،غرب تهران اجرای انواع عایق های ضد نم  رطوبتی من جمله ایزوگام و قیرگونی برای سطح مختلف  پل  ، تونل  ، استخر سرویس حمام توالت  بهداشتی فینیشر  آسفالت و انجام آسفالتکاری مکانیزه

آسفالت کاری درتهران توسط شرکت خورشید راه

آسفالت کاری درتهران توسط شرکت خورشید راه

 • نصب و توزیع  تراشه آسفالت
 • آسفالت کاری با آسفالت سرد
 • نصب و  محوطه سازی
 • کاتر زدن آسفالت کاری
 • زیرسازی و شیب بندی
آسفالت کاری مکانیزه

آسفالت کاری مکانیزه

توجه به گنجایش فضا

در زمان برآورد قیمت اجرای آسفالتکاری، باید به گنجایش بعضی فضا ها توجه نمود، در بعضی از فضا ها نمیتوان از ماشین های سنگین استفاده نمود و باید نیروی انسانی کار را انجام داد به همین دلیل دستمزد نیروی کار انسانی کمی بیشتر خواهد شد.

توجه به سطح فضا

نکته بعد که باید مدنظر داشت، برآورد قیمت محوطه سازی آسفالت و قیمت اجرای آسفالت سطحکارست. فضا های صاف و مسطح نسبت به فضا های دارای پست و بلندی و موانع احتمالی، وقت کمتری نیاز خواهند داشت، به این خاطر قیمت اجرای آسفالت به مراتب کمتر خواهد شد. در پروژه های که مساحت سطح زیادست، برآورد قیمت بر اساس قیمت هر تن آسفالت انجام خواهد شد.

توجه به زیر سازی

زیر سازی آسفالت یکی از عوامل تاثیر گزار بر روی قیمت آسفالت کاری است. البته، زیر سازی آسفالت در مناطق که اولین بارست آسفالت کاری خواهند شد مورد استفاده قرار خواهد گرفت این اقدامات به خاطر زیر سازی قبل از اجرای آسفالت انجام خواهند شد و روی هزینه آسفالت کاری نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. عملیات زیر سازی آسفالت شامل موارد رو به رو است: شیب سازی، هموار سازی سطح و پاک سازی سطح از ریشه درختان، بوته ها و سنگها.

در اصل اگر این فضا ها ناهمواری بیشتری داشته باشد، زیر سازی و آماده سازی این فضاها زمان بیشتری  می خواهد و طبیعتاً هزینه آسفالتکاری نیز بالا خواهدرفت. شرایط آب و هوا در سختی کار اثر خواهد گذاشت و هزینه های آسفالتکاری را بالا خواهد برد.

تعمیرات آسفالت

آسفالت از مصالحی می باشد که از ترکیبات نفتی در آن استفاده خواهد شد و این ترکیبات، واکنش ها و رفتار های از خود در برابر آب و هوای مختلف از خود بروز خواهند داد و این واکنشها باعث خرابی در آسفالت خواهند شد و نیاز به تعمیر خواهند داشت. قیمت اجرای ترمیم آسفالت با توجه به میزان آسیب و محل آن، متغیر خواهد بود.

آسفالت کاری در تمام مناطق تهران

قیمت آسفالت کاری با توجه به نوع آسفالت و کیفیت آن بستگی خواهد داشت. همین طور میزان ابعاد و حجم آسفالتی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت در قیمت آسفالتکاری نأثیر گذار خواهد بود و هرچه ابعاد و حجم آن بیشتر باشد قیمت آن نیز بالا خواهد رفت.

انواع آسفالت ها

از انواع آسفالتها می توان به تراشه آسفالت(آسفالت سرد)، آسفالت حفاظتی، آسفالت گرم، ماسه آسفالت، اساس قیر، آسفالت آستر و آسفالت رویه اشاره نمود.

تراشه آسفالت

تراشه آسفالت یکی از پرمصرف ترین روش های پوشاندن راهها و جادهها است. مردم به دلیل نداشتن کافی از تراشه آسفالت، از آن تصور خوبی نخواهند داشت و فکر خواهند کرد تراشه آسفالت کیفیت کمتر از آسفالت معمولی خواهد د اشت، ولی اینطور نمیباشد. از مزیتها و کاربرد های تراشه آسفالت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نام دیگر تراشه آسفالت، آسفالت سرد است و از نظر اقتصادی به صرفه تر است و ترکیبات آن مصالح سنگی، شن و قیر است.
 • تراشه آسفالت به اندازه آسفالت گرم از عمر مفید بالایی برخوردار می باشد و از آن می توان در کارگاه ها استفاده نمود. از مزایای تراسه آسفالت می‌توان به نگهداری طولانی مدت آن اشاره نمود.
 • تراشه آسفالت قیمت کمتر نسبت به آسفالت گرم خواهد داشت و این باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت.