" آسفالت کاری کرج - شرکت خورشید راه

آسفالت کاری کرج

خدمات اجرای آسفالت

آسفالت به نوعی از ترکیب های قیر و مصالح سنگی انتخابی گفته می شود که برای کف  سطح خیابان ها و پیاده روها و معابر به دلیل پوشش و محافظت روی کاری در مقابل عوامل جوی و جلوگیری از فرسایش سطوح آنها مورد استفاده واقع خواهند شد.

بسته به نوع و مشبندی مصالح مصرفی، نوع قیر، طریقه  حمل، ریختن، عمل آوردن و نهایتاً درجه مرغوبیت، آسفالت دارای انواع مختلف و به شرح زیر می باشد:

۱- آسفالت سرد:  آسفالت سرد  مخلوطی از مصالح سنگی و قیر مخلوط یا امولسیون قیری موسوم می باشد که تلفیق  مصالح آن در حرارت محیط انجام خواهد شد .

در بعضی موارد و بسته به تأیید سازمان های زی ربط ، قبل از عمل اختلاط قیر مورد مصرف، گرم شده، ولی مصالح سنگی گرما داده نخواهد شد .

تولید آسفالت سرد به دو صورت با مشبندی پیوسته یا دانه بندی باز انجام خواهد گرفت. این نوع آسفالت برای راه ها با ترافیک سنگین قابل اجرا نمی باشد  و برای خیابان های کم تردد وپیاده روها استفاده خواهدشد.

آسفالت کاری کرج

آسفالت کاری کرج

آسفالت کاری کرج

حداکثر رطوبت مجاز مصالح سیلوی گرم چنان چه میزان جذب آب مخلوط سنگین کمتر از ۲/۵درصد باشد، آسفالت کاری تهران ۱۵ ۰ / و برای مصالح با میزان جذب آب بیش از ۲/۵ درصد برابر ۲۵ ۰ / خواهد بود.

میزان جذب آب برای مصالح درشت دانه و ریزدانه به ترتیب با روش های T84 و T85 آشتو اندازه گیری می شود. درجه حرارت مخلوط آسفالت بستگی به درجه حرارت مصالح سنگی و قیر، دانه بندیاین مصالح و نوع قیر دارد.

حداکثر درجه حرارت مخلوط مصالح سنگی وقیری که به اکستردور وارد می شود، به ترتیب ۱۷۰ و ۱۵۰ درجه سلسیوس می باشد. بسته به نوع قیر مصرفی و دانه بندی مصالح به کار گرفته، درجه حرارت مخلوط آسفالت باید با اعداد مندرج مطابقت نماید.

مدت زمان اختلاط یا فاصله زمانی بین تخلیه کامل مصالح سنگی به مخلوط کن و خروج مخلوط آسفالت کاملاً اندود شد، بستگی کامل به نوع کارخانه مخلوط کن های آسفالت خواهد داشت.

آسفالت کاری کرج

مجموعه و تیم پیمان کاری خورشید راه  مفتخر است که آسفالت کاری در شهر کرج را در برنامه خود و اولویت تیم خود قرار داده ، این تیم با به کار بردن بهترین کیفیت در آسفالتکاری و ایزوگام، توانست

پروژه های بزرگ و باکیفیتی را به خوبی و موفقیت آمیز انجام بدهد.

خدمات آسفالت کاری کرج

خدمات قابل اجرا و پیاده سازی برای آسفالتکاری کرج، می توان به خدمات چون آسفالتکاری برای انواع پارکینگها، پشت بامها، محوطه سازی و جادهها و هم چنین برای حیاط، مجتمع ها، معابر، خیابان ها وغیره استفاده می شود.

تیم و مجموعه خورشید راه  آماده همکاری  اعم از همکاری با پیمانکاران و مراکز و شرکتها دولتی و خصوصی می باشد، و ناگفته نماند تیم خورشید راه فعال در تولید و پخش انواع آسفالت می باشد و همین موضوع باعث شده است .

که از خیلی همکاران که در این عرصه فعالیت می کنند پیشی بگیرد، و این تیم سعی و تلاش خواهد داشت خدمات ارزشمند و صادقانه به مردم و هم به شهر انجام بدهد تا باعث خوشنودی بسیاری از عزیزان بشود.

شرکت آسفالت کاری در شهر کرج

شرکت، خورشید راه که پروژه های آسفالت کاری کرج را برعهده دارد ،باید توانایی این را داشته باشد که پاسخ گو سوالات و نیازهای مشتری باشد.

بعضا میبینیم که خیلی از شرکتها و تیمهای آسفالت کاری کرج؛ کار خود را محدود به یک محل یا یک منطقه خاص کردند، ولی تیم و پیمان کاری خورشید راه  فعالیت خود را  مختص یک منطقه یا یک محل نکرده است

و در تمامی شهرها فعالیت خود را انجام می دهد و محدودیتی در این زمینه ندارد و می تواند از هر شهری که هستید بروی ما حساب نمایید و با ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری کرج و حومه

مجموعه و تیم پیمان کاری خورشید راه، محدوده فعالیت شان فقط در کرج نمی باشد، این تیم همان طور که در بالا هم ذکر شد در بسیاری از شهر های ایران میتوان همکاری های لازم را داشت، لازم بذکر است.

در خصوص شهر بزرگ تهران باید بگوییم که می توانیم کل محدوده شهر تهران را هم ساپورت نماییم. آسفالتکاری در تهران و کرج همراه تیم پیمان کاری خورشید راه بسیار لذت بخش است.

لازم بذکرست که شرکت و مشتریان عزیز که در شهرستان های البرز و خود شهر کرج کار و پروژه های عمرانی خود را به ما داده و سپرده اند از کیفیت کار ما، نحوه کاری و قیمتی که ارائه داده ایم بسیار راضی هستند.

و نهایت رضایت را از ما دارند، و حتی تجربه این را داشته که همین عزیزان برای ما مشتری های متعدد از شخص های گوناگون و شرکت های مختلف آوردند.

این یک شعار یا یک جمله ی تبلیغاتی نیست، نحوه کار و خدمات که ارائه می دهیم واقعیت و صداقت در گفته ی مارا مشخص خواهد کرد.

آسفالت کاری کرج

آسفالت کاری کرج

 آسفالت در کرج با آسفالت حفاظتی

این نوع آسفالت توسط پیمانکار آسفالت کرج برای عایق کاری سطح آسفالت ها و مقاوم سازی آنها در برابر سایش استفاده می شود. آسفالت حفاظتی به دلیل سرعت و سهولت در اجرا و استفاده کمتر از ماشین آلات و دستگاه های آسفالت در کرج یکی از آسفالت های مقرون به صرفه برای اجرای آسفالت در کرج می باشد.

 آسفالت کاری کرج با آسفالت سرد

آسفالتکار کرج با ترکیب مصالح سنگی با قیر، آسفالت سرد را به عنوان آسفالت گرم به دست آورد و فقط دمای ترکیب مصالح متفاوت است. مزیت آسفالت سرد امکان نگهداری در کارگاه ها می باشد. همچنین می توان آن را در مسافت های طولانی حمل کرد. آسفالت سرد مورد استفاده در آسفالت کرج از نظر طرز تهیه و اجرا به ۲ دسته تقسیم می شود:

آسفالت سرد کارخانه: در کارخانه های آسفالت کرج تهیه و توسط کامیون های آسفالت کرج به محل پخش مورد نظر ارسال می گردد.
مخلوط آسفالت سرد درجا: مخلوط آسفالت سرد درجا به ۲ روش قابل تهیه است. در روش اول مواد خنثی در طول جاده پاشیده می شود و قیر می پاشند. سپس پخش با تکنیک آسفالت کرج انجام می شود. در روش دوم قیر و سنگدانه ها در کارگاه های آسفالت کرج مخلوط شده و مخلوط تهیه شده به محل سنگفرش منتقل می شود.

قیمت آسفالت کاری در کرج

هرینه های انجام خدمات مانند، آسفالتکاری کرج، ایزوگام در کرج و غیره هم چنان جزء اولین نکته ها و حرفهای اولیه می باشد و همیشه راجب قیمت آسفالتکاری صحبت شد،

لازم به ذکر می باشد  تیم خورشید راه با بهترین قیمت حال حاضر روز و بسیار  منصفانه تر خدمات آسفالت کاری را انجام خواهد داد. و این تیم قصد خواهد داشت .

که نهایت صرفه جویی را در موضوع انجام بدهد که همین امر باعث شد که بسیار زیاد با اشخاص و شرکت های بزرگ در حال همکاری و تعامل باشد.

هزینه آسفالت کاری به چه صورت محاسبه میشود؟

هزینه های آسفالتکاری بر حسب متراژ و اندازه محاسبه می شود و هرچقدر هم اندازه و متراژ بالا رود طبیعتا قیمتها هم افزایش پیدا خواهد کرد. و یک نکته: قیمت ها و هزینه ها هم می تواند بر حسب کیفیت آسفالت هم اندازه گیری و محاسبه بشود.

انجام زیرسازی و پاشش و براده برداری پایه بیس تهیه و فروش و پخش انواع آسفالت و آسفالت تراشه انجام آسفالت کاری آسفالت تراشی آسفالت خرده پاشی قیر پاشی و آسفالت تک لایه در کرج مشکین دشت ماهدشت و تهران احمدآباد مستوفی جاده ساوه غرب تهران اجرای انواع عایق رطوبتی از جمله ایزوگام و قیرگونی سطوح مختلف پل، تونل، استخر، سرویس بهداشتی، روکش آسفالت و آسفالت مکانیزه .