" اسفالت کاری - شرکت خورشید راه

اسفالت کاری

اسفالت کاری

آسفالت یکی از پوشش های رطوبتی می باشد که معمولا برای دیوار و یا کف ساختمان ها و خیابان ها و جاده و ها و … بکار میرود. آسفالت کاری، روش های مختلفی دارد و نحوه کار، به نوع این عایق و گرم یا سرد بودن آن بستگی خواهد داشت. نیاز به دستگاه ها و تجهیزات خاصی برای این کار می باشد و افرادی که این کار را انجام می دهند باید  از مهارت کافی برخوردار باشند.

شرکت خورشید راه علاوه بر اقداماتی چون نصب ایزوگام، در زمینه آسفالتکاری سطوح مختلف نیز فعالیت دارد. آسفالت کاری در تهران و دیگر مناطق، زیر نظر نصاب های حرفه ای این مجموعه و به حرفه ای ترین شکل انجام خواهد شد. خدمات نمایندگی  خورشید راه تنها محدود به یک منطقه نمی باشد و برای اجرای آسفالت در تمامی مناطق تهران و حومه خواهید توانست از همکاران ما کمک بگیرید.

ارزان ترین قیمت آسفالت کاری در تهران

برای تعیین هزینه آسفالت کاری، باید به عوامل و فاکتورهای مختلفی توجه شود. به عنوان مثال هرچه مساحت فضایی که می خواهیم آسفالت کشی شود بیشتر باشد، به مقدار بیشتری آسفالت نیاز است. به این خاطر هزینه هم افزایش پیدا می کند و باید مبلغ بیشتری برای این منظور صرف کرد.

هم چنین میزان آسفالت مصرف شده، قیمت تجهیزات و مواد مورد نیاز، هزینه اقداماتی چون زیرسازی و غیره هم موارد دیگریاست که باید به آنها توجه کرد. برای اطلاع از ارزان ترین قیمت اسفالت کاری در تهران، می توان با کارشناسان ما در خورشید راه تماس حاصل فرمایید. در این مجموعه تلاش خواهد شد که در عین استفاده از متریال عالی و درجه یک و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین هزینه از مشتریان گرفته شود.

شرکت اسفالت کاری درتهران با بهترین ماشین الات جاده سازی آماده خدمت رسانی وپخش آسفالت به کلیه شرکت های ساختمانی وعمرانی  درتهران ودیگر مناطق است .نیروهای مجرب و کار بلد در تهران  بعد از دیدن محل آسفالت کاری، کارهای مورد نیاز  مربوط به زیر سازی و آسفالت کاری را بررسی می کنند و قیمت آسفالت و زیر سازی رو به کارفرما اطلاع  می دهند و چگونگی عملکرد دقیق و نحوه اجرا زیر ساز و آسفالت کاری را به طور کامل شرح خواهند داد.

اسفالت کاری در تهران

قبل از شروع ب کار شرکت خورشید راه در تهران باید بدانید که در محل مورد نظر چند وقت اخیر خانه سازی صورت گرفته چون احتمال نشست زمین درآن محدوده است پس باید این نکته را در ابتدای کار در نظر داشت و در هنگام شروع به کار باید دقت زیادی در رابطه با زیرسازی کار در نظر گرفت برای بالا بردن کیفیت کار در حالی که محل مورد نظر ما نیاز به خاک برداری  دارد اول خاک برداری را آغاز کرده و سطح کار را تمیز کرده ، ترک های موجود در سطح کار را پرخواهیم کرد در حالی که چاله در محل وجود داشته باشد چاله ها را پر کرده و همه سطح را هموار کرده و با استفاده از غلطک یک زیرساز مناسب  برای آسفالت ایجاد کرده بعد ازمرحله زیرسازی آسفالت کاری را شروع کرده ، برای ساخت و تهیه آسفالت حتما باید درجه حرارت را در نظر  گرفت  چون اگر درجه حرارت زیاد باشد وقتیکه آسفالت را پخش و متراکم می کنیم امکان ترک برداشتن کار زیادست در این حال باید هنگام تهیه آسفالت به میزان درجه حرارت دقت کامل داشت بعد از اطمینان حاصل شده از میزان درجه حرارت آسفالت  ، بعد باید بدانیم اسفالت کاری با دستگاه صورت خواهد گرفت یا بصورت دستی ، باید با توجه به دستگاه های مخصوص شیب بندی مناسب را در حین انجام کار در نظر گرفت ، اول باید سطح محل آسفالت کاری مورد نظر را قیر پاشی کرد و بعد با توجه به سانتاژ آسفالت ،آسفالت ریزی را شروع کرد .

اسفالت کاری

اسفالت کاری

بعد از کار آسفالت ریزی غلطک ها محل مورد نظر را غلطک کاری خواهند کرد غلطک ها هموار سازی را انجام داده که باید در همان ابتدای آسفالت کاری که مواد پخش خواهند شد شروع به کار کزده تا نقاط ناهموار ایجاد نشود ، باید در نظر داشت که آسفالت کاری در تهران بصورت دقیق صورت خواهد گرفت ، باتوجه به حساس بودن آسفالت کاری باید دقت زیادی در حین انجام کار داشت و با استفاده از درزگیر در انتهای کار ، مراقبت و نگهداری لازم را داشت تا زمانی که سطح کار کاملا خشک شده زیرا در صورت دقت نکردن در زمان انجام کار و نگهداری آن در پایان نتیجه مطلوب بدست نخواهد آمد و بعد از مدت کوتاهی آسفالت خراب خواهد شد و هزینه بسیار زیادی برای کارفرما در آینده به وجود خواهد آمد.

درصورتی که تمایل داشته باشید کار راه سازی و آسفالت کاری شما با سایر شرکت ها  در تهران متفاوت باشد باید در همان ابتدای کارتان دقت بسیاری در الگوی های رنگ کاری داشته باشید که ابتدا طراحی آن صورت میگیرد سپس مرحله عملی سازی کار انجام می شود.

انواع خدمات شرکت آسفالتکاری خورشید راه در تهران

  1. اجرای آسفالت برای حیاط دانشگاه  و حیاط  مدارس
  2. آسفالت پشت بامی برای ساختمان ها وآپارتمان ها توسط شرکت خورشیدراه
  3. اجرای کلیه لکه گیری های آسفالت های سطح شهر
  4. درزگیری
  5. ترمیم ترک آسفالت وگودی آسفالت توسط آسفالت کارباتجربه این شرکت کوتاه ترین زمان ممکن
  6. اجرای قیر پاشی با قیر اصلاح شده ودر صد شل وسفتی آزمایش شده در تهران و کرج
  7. آسفالتک اری در تهران بزرگ ومحله های آن از جمله غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران ،حومه تهران و کرج و حومه کرج

برای ایجاد عایق رطوبتی و حفاظ از سقف ساختمان  میتوان از این محصول استفاده نمود. آسفالت پشتبام دوام و استحکام خیلی خوبی دارد ولی وزن آن نسبت به ایزوگام و قیرگونی بیشتر ست.

در حالی که قصد آسفالتکاری پشتبام را دارید باید به نکات زیر توجه کنید:

ملاتی که در زیر آسفالت قرار دارد باید کاملا صاف باشد و خلل و فرج نداشته باشد. برای این امر لازمست ملات ماسه و سیمان زیر آسفالت با لیسه صاف و یکنواخت بشود.

در وقت ریختن قیر باید همه سطوح بطور یک نواخت قیرپاشی شود و هیچ قسمت کوچکی هم بدون قیر باقی نماند.

بعد از این مراحل لایه آستر و بعد رویه را بطور یکنواخت بر روی سطح پخش می نماییم. در این مرحله توجه به شیب بندی پشتبام هم ضروریست؛ به صورتی که در زمان بارش باران، آب به سمت ناودان‌ها و راه‌آبها هدایت می شود.

نکته مهم که پس از اجرای آسفالتکاری باید مد نظر قرار گیرد اینست که باید به این ماده فرصت داد تا کاملا سرد شود و پیش از سرد شدن از حرکت و یا قرار دادن اجسام سنگین روی آن جدا خودداری بشود.