" قیمت آسفالت تنی - شرکت خورشید راه

قیمت آسفالت تنی

حرفه راه و جاده سازی از مهم ترین صنعت های بشر است . کشف و استفاده از ترکیبات به کار رفته در آسفالت که اکنون در جاده سازی کاربرد دارد، باعث بوجود آمدن یک سیر تکمیلی در فرآیند راه سازی شده است . با ما همراه باشید که به طور کامل قیمت آسفالت تنی را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت آسفالت تنی

پیش از اینکه بخواهیم در ارتباط با قیمت آسفالت تنی به اطلاعات جامعی دست پیدا کنیم ، باید با انواع آسفالت و نحوه به کارگیری آن راهکار هایی را ارائه دهیم. مطابق با تعریفی که از جامعه ایران و اروپا وجود دارد ، به مخلوط سنگدانه های معدنی با مواد قیری آسفالت می گوییم. که اکنون موارد زیادی از مخلوط های آسفالت به روش های گوناگونی تولید می شود.

اگر بخواهیم مخلوط آسفالتی که قابل قیاس با آسفالت های متخلخل است و در جاده های با ترافیک بالا استفاده می شود که نام آن آسفالت هات رولد است . اجزا به کار رفته و سازنده این مخلوط شامل ۵۵% ماسه ، ۳۰% سنگ شکسته و ۸% خاک سنگ به همراه ۷% قیر است. و همانطور که میدانید قیر در چسبندگی مصالح و آب بند استفاده می شود.

آسفالت نوع متخلخل در حرارتی نزدیک به ۱۶۰ درجه سانتی گراد تهیه و تولید شده و به محل مورد نیاز برای آسفالت کاری فرستاده می شود ، و زمانی که این مخلوط گرم می باشد ، پخش و کوبیده شده و پس از کوبیدگی این آسفالت متراکم و آب بندی می شود. ولی در ارتباط با قیمت در نظر گرفته شده برای این آسفالت تنی باید یکسری ملاک های دیگر را هم در نظر داشته باشیم.

مطالب مرتبط: آسفالت کاری در تهران

برای اطلاع از قیمت آسفالت تنی از شرکت خورشید راه می توانید با کارشناسان خورشید راه در ارتباط باشید. با توجه به اینکه آسفالت متخلخل با دیگر مخلوط های متراکم و هات رولد های آسفالت متفاوت است. بیشترین قسمت این مخلوط از جنس آسفالت از سنگدانه های به نسبت درشتی که شکسته شده است تشکیل می شود.و به دنبال آن مقدار کمی ماسه و گرد سنگ نیز وجود خواهد داشت.

بررسی قیمت آسفالت تنی و اطلاعات جامع در ارتباط با آن

در صورتی که بخواهیم به اطلاعات کاملی از این آسفالت دست پیدا کنیم، در این مدل از آسفالت ها مقدارکمی از قیر که در حدود ۴% است برای پوشش مصالح به کار برده می شود. و این مخلوط به نحوی طراحی می شود که در حد ۲۲% آن را فضای خالی تشکیل می دهد. و در نتیجه فضاهای خالی بین این نوع آسفالت ها بسیار زیاد است .

شرکت خورشید راه مدت زمان زیادی است که در انجام پروژه های بزرگ عمرانی و آسفالت کاری فعالیت دارد. به این علت در ارتباط با قیمت آسفالت تنی اطلاعات کاملی داریم. شرکت ما آماده همکاری با کلیه اداره های دولتی و شخصی را دارد. پس در نتیجه می توانید با شرکت ما تماس گرفته و به اطلاعات جامعی در این زمینه دست می یابید.

مطالب مرتبط: اجرا آسفالت در تهران و کرج

همینطور از آنجا که پروژه های آسفالت کاری به طور کلی و بیشتر به شکل قراردادهای پیمانی است.هر شرکت در ابتدای امر قیمت آسفالت تنی را نیاز دار. تناژ آسفالت بیشتر بسته به مقدار محوطه ای دارد که یک پروژه میخواهد در آن انجام شود.

در صورتی که مایلید بدانید قیمت آسفالت تنی محوطه چقدر است؟ بهترین کاری که باید انجام دهید تماس با شرکت خورشیدراه است. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آمادگی پاسخگویی به شما را دارند.برای به صرفه و مقرون به صرفه بودن برای مشتریان فروش به صورت عمده انجام می شود.

مطالب مرتبط: آسفالت کاری در کرج