" قیمت آسفالت خیابانی - شرکت خورشید راه

ما در این مقاله راجع به قیمت بروز اسفالتکاری محوطه ، هزینه آسفالت هر متر مربع کوچه و خیابان ها و باغ ها و جاده ، لیست قیمت اسفالت نوار حفاری و پارکینگ ، محوطه ساختمان ها ، پشت بام ،قیمت ترانشه آسفالت ، قیمت قیر پاشی ، قیمت روز انواع اسفالت گرم متر مربع و تنی ، تهیه و اجرا آسفالت ، عوامل موثر در قیمت اسفالت ،محاسبه تناژ آسفالت پروژه ها و زیرسازی بیس و مخلوط و کوبیدن بستر و … توضیحات کاملی را خواهیم داد .

قیمت اسفالت

جهت انالیز هزینه آسفالت باید اگاه باشیم قیمت آسفالت گرم بصورت تنی درب کارخانه و هرجهت انالیز هزینه آسفالت باید اگاه باشیم قیمت آسفالت گرم بصورت تنی درب کارخانه و هر متر مربع میتواند دسته بندی شوند .

قیمت تهیه و اجرای آسفالت بیندر ۰۲۵ به ضخامت ۵ سانتی متر برای هر متر مربع معادل مبلغ ۱۳۵/۰۰۰ تومان میباشد .

هزینه هر متر مربع خرید و اجرای آسفالت توپکا ۰۱۹ به ازای ۵ سانتی متر ضخامت مبلغ ۱۵۰/۰۰۰ تومان در هر متر مربع است .

قیمت پخش و خرید آسفالت توپکا ۰۱۲ به ضخامت ۵ سانتی متر معادل ۱۷۵/۰۰۰ تومان برای هر متر مربع است .

برای آسفالت پشت بامی ۰۶ به ضخامت ۵ سانتی متر هم مبلغ ۱۸۰/۰۰۰ تومان باید هزینه بپردازیم .

قیمت های فوق برای متراژهای بالای ۵۰۰ متر بوده وپایین تر از این متراژها توافقی خواهد بود .

در قیمت های فوق هزینه قیر پاشی و پخش و کارگر و کلیه هزینه از صفر تا صد امده است .

بیشتر بدانید: تراشه آسفالت 

قیمت قیر پاشی در صورت پخش پریمکت هر متر مبلغ ۲۵/۰۰۰ نومان و در صورت قیر پاشی تک کت مبلغ ۲۰/۰۰۰ تومان در هر متر مربع میباشد .آسفالت چیست :
آسفالت ترکیبی است که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر ساخته میشود که به دلیل دانه بندی های مختلف قیمت آسفالت متفاوت میباشد .

که برای ساخت و نگهداری جاده ها، کوچه ها و خیایبان ها و پشت بام و محوطه های پارکینگ، خطوط راه آهن، بنادر، باند فرودگاه، خطوط دوچرخه، پیاده روها و همچنین مناطق بازی و ورزشی استفاده می شود.

به منظور چسباندن سنگدانه ها به یک مخلوط منسجم از قیر به عنوان چسب استفاده می شود، اگرچه امروزه مجموعه ای از چسباننده های زیستی نیز با هدف به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی جاده ها در دست توسعه هستند.

آنالیز قیمت روز آسفالتکاری بصورت تنی و متر مربع جهت کوچه ها و باغات و خیابانی و پارکینگ ها و محوطه را در تهران و کرج و دماوند و لواسان و پردیس و بومهن و رودهن و حومه تهران را از کارشناسان ما بخواهید .

آسفالت چگونه تولید می شود؟

آسفالت در کارخانه آسفالت تولید می شود. تولید اسفالت میتواند در یک کارخانه ثابت یا حتی در یک کارخانه اختلاط متحرک باشد.
امکان تولید در کارخانه آسفالت تا ۸۰۰ تن در ساعت وجود دارد. میانگین دمای تولید آسفالت مخلوط گرم بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد است.

مصالح مورد نیاز جهت پخت آسفالت شامل مصالح سنگی و قیر و فیلر و افزودنی های پلیمری میباشد .

مصالح سنگی پس از خشک شدن و گرم شدن تا دمای ۱۵۰تا ۱۸۰درجه سانتیگراد در مسیر خود با اضافه شدن قیر و فیلر در برج مخلوط پخت شده و اسفالت تولید میگردد .

برای پخت یک تن آسفالت حدودا ۵۰ کیلوگرم قیر استفاده میشود . هر متر مکعب آسفالت وزنی معادل ۲.۳ تن وزن دارد .

لیست قیمت بروز تهیه و اجرای آسفالت در تهران و کرج و دماوند و رودهن و بومهن و پردیس و لواسان و مهراباد و خورین با ما تماس بگیرید .

انواع آسفالت

با توجه به نیازهای مختلف (میزان تردد، مقدار وسایل نقلیه سنگین، دما، شرایط آب و هوایی، الزامات کاهش صدا و غیره) اسفالت مورد استفاده برای مقابله با فشار وارده، باید دارای سفتی و مقاومت کافی در برابر تغییر شکل باشد.

چرخ‌های خودرو از یک سو، اما از سوی دیگر، باید از استحکام خمشی مناسبی برخوردار باشند تا در برابر ترک‌خوردگی ناشی از فشارهای مختلف وارد شده بر آن‌ها مقاومت کنند.