" قیمت آسفالت کاری در تهران - شرکت خورشید راه

قیمت آسفالت کاری در تهران

برای تعیین هزینه روسازی آسفالت باید به عوامل مختلفی توجه شود. به عنوان مثال، هر چه مساحت فضایی که می خواهید سنگ فرش کنید بیشتر باشد، آسفالت بیشتری مورد نیاز است. از این رو قیمت افزایش یافته و باید مبلغ بیشتری را برای این منظور هزینه کنید.

همچنین میزان آسفالت مصرفی، هزینه تجهیزات و مصالح لازم، هزینه اقداماتی مانند زیرسازی و …. موارد دیگری هستند که باید به آنها توجه کنید برای اطلاع از ارزان ترین قیمت آسفالت کاری در تهران می توانید با کارشناسان ما در شرکت خورشید راه تماس حاصل فرمایید. در این مجموعه تلاش می شود با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین قیمت را از مشتریان مطالبه کند.

پیمانکار آسفالت در تهران

شرکت خورشید راه به عنوان پیمانکار رسمی آسفالت در تهران جهت اجرای انواع خیابان، فرودگاه و … به مراجعین خدمات رسانی می نماید. پروژه های آسفالت پس از عقد قرارداد با پیمانکار آسفالت در تهران، برای ارائه خدمات مربوط به زیرسازی و آسفالت خیابان، کوچه، پیاده رو، حیاط، پشت بام، پارکینگ و سایر سطوح مشابه در کنار شما هستیم.

کیفیت بالا، قیمت مناسب، استفاده از متریال درجه یک، اجرای مکانیزه مراحل، استفاده از ماشین آلات و ماشین آلات روز دنیا برای پخش و کوبیدن آسفالت و از همه مهمتر تعهد مثال زدنی همکاران ما برون سپاری آسفالت را تضمین می کند. خدمات در تهران به تی به بالاترین سطح کیفی رسیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و شرایط اجرای آسفالت تهران با شرکت خورشید راه تماس بگیرید.

تراشه آسفالت در تهران

برای خرید فرش آسفالت در تهران کافیست با شرکت خورشید راه تماس بگیرید. همکاران ما در این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا تراشه آسفالت مورد نظر خود را خریداری کرده و یا در هر تعداد و با بهترین قیمت به فروش برسانید. تراشه های آسفالت در واقع نوعی آسفالت است که از مصالح سنگی، قیر و قیر ساخته می شود.

آسفالت کشی در تهران

آسفالت سرد یک نوع نسبتاً پرکاربرد است که از اختلاط سنگدانه ها با قیر یا قیر محلول به دست می آید. این نوع آسفالت در دمای اتاق تولید می شود و در مسافت های طولانی قابل حمل است. از دیگر ویژگی های مثبت آسفالت سرد این است که می توان آن را در کارگاه های مخصوص نگهداری کرد تا در آینده مورد استفاده قرار گیرد. در صورت نیاز به اجرای آسفالت سرد در تهران و مناطق مختلف آن، تیم مجرب ایزوگام در خدمت شماست.

در نظر داشته باشید که کار با آسفالت سرد به مواد و ابزار خاصی نیاز دارد. عواملی مانند دما در کیفیت عملکرد آسفالت سرد بسیار تاثیرگذار است و به طور کلی برای عملکرد صحیح و بی نقص آن باید نکات زیادی را در نظر گرفت. همکاران ما شرایط و ابزار لازم را برای اجرای آسفالت سرد به بهترین نحو و انجام کار فراهم می کنند تا از کیفیت و دوام آن کاملا مطمئن باشید.

قیمت آسفالت کاری در تهران

قیمت آسفالت کاری در تهران

اجرای آسفالت در تهران

نوع دیگری از روسازی آسفالت با آسفالت گرم همراه است. این نوع آسفالت یک ماده مرکب است که از اختلاط ماسه و قیر ساخته می شود. سطحی که در جاده ها، مسیرها و مکان های مشابه می بینید معمولاً آسفالت داغ است. البته برخی به جای نصب ایزوگاما برای عایق کاری سقف از آسفالت گرم استفاده می کنند.

مانند آسفالت سرد، نوع گرم آن شرایط خاص خود را برای نگهداری و عملکرد دارد. نصابان حرفه ای شرکت خورشید راه با تمامی موارد مربوط به اجرای عملیات اجرای آسفالت، نصب، نگهداری و اجرای این نوع آسفالت آشنا هستند. برای اجرای آسفالت گرم در تهران از بهترین مصالح و جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می کنند. به همین دلیل می توانید از کیفیت و دوام کار کاملا مطمئن باشید.

آسفالت کاری در تهران و حومه

همانطور که در قسمت اول گفته شد شرکت خورشید راه جهت اجرای آسفالت در تهران و تمامی مناطق در خدمت مشتریان عزیز می باشد. تلاش همکاران ما ایجاد پوشش کامل در سراسر پایتخت است تا مشتریان در تمامی مناطق بتوانند از خدمات آسفالت تهران بهره مند شوند.

بر این اساس آسفالت در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران اعم از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز با بالاترین کیفیت انجام می شود. در حومه تهران و مناطقی مانند شهرری، پردیس، دماوند و… همچنین می توانید برای دریافت خدمات آسفالت و راهنمایی های لازم از همکاران ما با شعب خورشید راه تماس حاصل فرمایید.

انجام آسفالت کاری

نمونه برداری از معادن باید به روش Ashto T2 انجام شود. استفاده از این منابع پس از اخذ تاییدیه قبلی از مرجع نظارتی مجاز می باشد. حتی در صورت امکان، باید از مواد یک معدن استفاده شود، مگر اینکه استفاده از معادن دیگر برای دستیابی به کیفیت مطلوب مطابق با تایید مرکز نظارت اجتناب ناپذیر باشد. مصالح سنگی ریز و درشت باید به طور جداگانه در کارخانه تهیه و نگهداری شود.

فضای ذخیره سازی باید کمی بالاتر از فضای اطراف باشد، طراوت را می توان به راحتی در بستر پایین انبار انجام داد. آسفالت کاری در تهران استفاده از لودر برای نگهداری و جابجایی مصالح مناسب نیست. مواد پرکننده باید در انبارهای سرپوشیده نگهداری شوند تا در هنگام استفاده کاملاً خشک شوند. دانه بندی مصالح سنگی برای مخلوط های آسفالتی بسته به منطقه کاربرد و ضخامت لایه متفاوت است.

آسفالت کاری و محوطه سازی

درصد کاهش وزن مواد به روش T104 با سولفات سدیم پس از پنج بار نباید از ۱۲% تجاوز کند. D- ضریب انقباض دانه به روش BS65 از ۴۰ بیشتر نباشد. ه- در صورت استفاده از مواد خرد شده حداقل ۵۰% وزن مواد باقیمانده باید روی سطح درجه ۵ باشد، روی یک یا چند وجه شکسته شده باشد، به جز شکست طبیعی آنها آسفالت تهران F- شن و ماسه ریزدانه، مواد ریزدانه عبور داده شده از الک ۴ ۷۵/mm، ممکن است ماسه خرد شده یا ماسه طبیعی یا مخلوطی از این مواد باید تمیز، بادوام، حتی تا حد امکان تیز، بدون خاک رس، لایه و مواد آلی اضافی و سست و سبک باشند.