" قیمت آسفالت کاری در کرج و تهران

آسفالت چیست و قیمت آسفالت کاری در البرز و تهران

به طور کلی آسفالت ماده ای است که از مخلوط شن، ماسه و قیر به دست می آید و کاربرد اصلی آن در راه سازی است.

در واقع از یک ماده چسبنده همراه با سنگدانه ها برای ساخت بتن آسفالت استفاده می شود و به آن آسفالت کاری می گویند.

آسفالت سال هاست که با کاربردهای مختلف و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

آسفالت کاری در تهران و کرج یکی از فعالیت های تخصصی است که توسط جمعی از کارگران و پیمانکاران آسفالت انجام می شود.

مشخصه اصلی آسفالت کاری ساخت و ساز و مرمت جاده ها و خیابان ها است. در زیر در مورد آسفالت کاری در تهران و کرج صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

شرایط سنگفرش در تهران و کرج تفاوت چندانی با سایر شهرهای ایران ندارد. می توان گفت تنها تفاوت در هزینه آسفالت کاری در این شهرها است.

در این شهرها نیز مانند سایر نقاط ایران آسفالت کاری به صورت تخصصی توسط گروهی از کارگران آسفالت و پیمانکار انجام می شود.

کرج و تهران به عنوان شهرهای بزرگ ایران شناخته می شوند و استفاده از آسفالت خوب و پیمانکار آسفالت یکی از الزامات اصلی این شهرها می باشد.

همچنین در این شهرها به سودآوری و دوام آسفالت کاری توجه ویژه ای می شود.

قیمت آسفالت کاری در تهران و کرج

کرج به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران شناخته می شود و استفاده از آسفالت خوب و پیمانکاری  آسفالت در کرج به یکی از نیازهای این منطقه تبدیل شده است.

مقرون به صرفه بودن و دوام بالای آسفالت باعث افزایش راندمان آسفالت کاری کرج نسبت به سایر مصالح شده است.

سنگفرش برای تمامی مناطق به صورت یکسان انجام می شود و در تمامی مناطق خدمات سنگ فرش ارائه می شود.

هزینه آسفالت کاری بستگی به نوع آسفالت و کیفیت آسفالت دارد. در ضمن اندازه و حجم آسفالت تاثیر زیادی در قیمت گذاری کار آسفالت دارد به گونه ای که هر چه اندازه و حجم کار آسفالت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

علاوه بر تهران، کرج نیز به دلیل آب و هوا و خاک نسبتا خوب، به یکی از گزینه های مطلوب برای خرید و ساخت زمین در بین ساکنان تهران و حومه تبدیل شده است.

قیمت آسفالت کاری در تهران و کرج

ماروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز و خرید زمین در این منطقه، عملیات زیرسازی و آسفالت در کرج و تمامی مناطق کرج، فردیس، ملارد، اندیشه، مهرشهر، محمد شهر، وردآورد، شهریار، شهرقدس و تمامی استان های کشور انجام شد. کرج و البرز و طرفداران زیادی دارد.


آسفالت کاری در کرج متناسب با شرایط آب و هوایی این منطقه انجام می شود که نیازمند داشتن اطلاعات کافی از نوع خاک و استفاده از آسفالت مورد نیاز در هر منطقه از کرج است.

تراشه آسفالت

تراشه های آسفالت یکی از محصولاتی است که در صنعت جاده، پارکینگ و ساختمان استفاده می شود.

معمولا مردم اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارند، عکس های خوبی از براده های آسفالت ندارند.

در زیر نگاهی به مست ها و ویکی های حافظ آسفالت آورده شده است.

تراشه که نام دیگر آسفالت سرد است از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و از ترکیب مصالح سنگی، ماسه و قیر تولید می شود.

تراشه ها عمر طولانی مانند آسفالت گرم دارند.

یکی از مزایای تراس آسفالت نگهداری طولانی مدت آن است. قیمت براده های آسفالت کمتر از آسفالت گرم است و این باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود به گونه ای که می توان پروژه های بزرگ را با کمترین هزینه انجام داد.

قیمت چیپ در تهران و کرج و شهرستانها تفاوتی ندارد.

نحوه آسفالت کاری

نحوه انجام آسفالت در تهران و کرج مراحل مختلفی دارد و در صورتی که هر یک از مراحل استانداردهای لازم را نداشته باشد پس از مدتی شاهد ترک خوردن و کنده شدن آسفالت خواهیم بود.

این مراحل شامل آماده سازی سطحی که آسفالت روی آن انجام خواهد شد، روکش یا تک لایه، پخش آسفالت، پخش فینیشر، پخش گریدر و … می باشد که در انجام این فرآیندها به دمای پخش، چگالی آن بستگی دارد.

غلتک های فولادی، غلطک های لاستیکی و نحوه کوبیدن آنها با دقت. برای جلوگیری از مشکلاتی مانند بریدگی و ترک خوردگی آسفالت باید پروژه خود را به بهترین پیمانکار تخصصی آسفالت بسپارید.

اگر اصول و شرایط کار با آسفالت در تهران رعایت نشود باعث کاهش عمر مفید آسفالت می شود.

آسفالت ها به سه دسته گرم، سرد و حفاظت شده تقسیم می شوند که شما می توانید هر کدام را با توجه به نیاز خود انتخاب و استفاده کنید.

قیمت آسفالت کاری در کرج و تهران

سرد

از ترکیب قیر و سنگدانه ساخته می شود. نام دیگر آن تراشه آسفالت است که با توجه به نوع پروژه آسفالت کاری در تهران قابل استفاده است.

حفاظت شده

در انواع مختلفی از جمله روکش های ضد آب، آسفالت نازک محافظ، آسفالت چند لایه سطحی و آسفالت تک لایه تولید می شود.

داغ

از اختلاط مصالح سنگی و قیر ساخته می شود و انواع مختلفی دارد

ماسه آسفالت

از ترکیب ماسه طبیعی با قیر به دست می آید. بیشتر در پروژه هایی که بیش از یک و نیم سانتی متر ضخامت دارند استفاده می شود. ماسه آسفالت بیشتر برای تسطیح سطح پروژه ها استفاده می شود.

پایه قیری

میزان قیر در این مدل از آسفالت کاری در تهران کمتر است اما دانه بندی بیشتری دارد.

روکش آسفالت

این لایه بین پایه قیری و آسفالت بالایی قرار می گیرد و در صورت عدم استفاده از پایه قیری می توان آسفالت قیری را روی ماسه آسفالت قرار داد.

آسفالت رویه

آسفالت رویه آخرین لایه ای است که روی سطح آسفالت کار در تهران استفاده می شود. روسازی آسفالتی بسیار مقاوم است زیرا ارتباط مستقیمی با عوامل فیزیکی و شرایط جوی دارد.

نصب آسفالت و هزینه آن به دو عامل مهم، حجم کار و نوع آسفالت مورد استفاده شما بستگی دارد. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که فاصله کارخانه آسفالت تا محل کار آسفالت بر هزینه حمل و نقل و قیمت نهایی کار آسفالت شما تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه خاکبرداری

در مواردی که سازه اصلی دارای خاک مناسب برای مراحل بعدی نباشد، عمق گودبرداری با توجه به نوع خاک تا رسیدن به حد مطلوب انجام می شود. در صورت لزوم، زباله ها را می توان از سایت خارج کرد. برای حفاری و حمل فاضلاب در صورت نیاز هر متر مکعب حدود …. هزار تومان هزینه دریافت می شود.

هزینه سابگرید

این لایه آخرین لایه خاکریز محسوب می شود و قبل از اجرای لایه های پایه و زیر پایه انجام می شود. این لایه پس از کوبیدن و پاشیدن و رسیدن به ضخامت و تراکم مورد نظر، آماده عملیات سنگفرش می باشد.