" قیمت اسفالت خیابانی - شرکت خورشید راه

قیمت اسفالت خیابانی

آسفالت ماده ای نیمه جامد است که از شن و ماسه و قیر تشکیل شده است. این ماده در حالت نیمه جامد بوده و به رنگ سیاه دیده می شود. آسفالت برای پوشش خیابان ها، جاده ها، زیرساخت ها، سقف ها استفاده می شود. در گذشته برای عایق کاری سقف ها از یک لایه سنگریزه و یک لایه آسفالت استفاده می شد، اما امروزه این روش کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و عایق های جدیدی مانند ایزوگام جایگزین روش های قبلی شده است که سبک تر، ارزان تر و نصب راحت تری دارند.

علاوه بر ترکیبات رایجی که در آسفالت برای مصارف مختلف استفاده می شود، می توان مواد دیگری را نیز به آسفالت اضافه کرد تا استحکام، عملکرد و دوام آن را در شرایط مختلف افزایش دهد. آسفالت بر اساس درشتی و ظرافت ماسه و سنگ های به کار رفته در آن طبقه بندی می شود. کوچکترین نوع آسفالت یا ۰.۶ معمولاً برای پوشش سقف و انواع بزرگتر آسفالت در خیابان ها و معابر و محوطه سازی استفاده می شود.

قیمت  آسفالت

آسفالت انواع و مواد اولیه زیادی دارد. برای برآورد قیمت دقیق و انتخاب بهترین آسفالت باید محل نصب آسفالت و کاربری و تردد آن محل مشخص شود. به عنوان مثال هزینه آسفالت خیابان و محوطه سازی آسفالت و آسفالت سقف هر کدام نیاز به مواد اولیه متفاوت و درشتی و ظرافت شن و ماسه دارد. برای مشاوره و انتخاب بهترین قیمت آسفالت و آسفالت با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع آسفالت

در هنگام خرید و اجرای آسفالت همیشه بهتر است از آسفالت مناسب سایت استفاده شود. به عنوان مثال آسفالتی که در پشت بام استفاده می شود با آسفالت خیابانی متفاوت است و قیمت های متفاوتی دارد. برای خرید آسفالت باید در نظر داشته باشید که بسته به محل اجرا، آسفالت کیفیت و ظاهر متفاوتی دارد که در قیمت آسفالت نیز تاثیرگذار است. برخی از پرکاربردترین انواع آسفالت عبارتند از:

آسفالت دوبینه ۰۲۵
آسفالت بیندر ۰۱۹
آسفالت توپکا ۰۱۲
آسفالت نرمه ۰۸
آسفالت نرمه پشت بامی ۰۶

آسفالت ریزی را می توان به صورت دستی یا با ماشین آلات مخصوص انجام داد. برای خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و اجرای آسفالت و مشاوره انتخاب آسفالت و اجرای آن با ما تماس بگیرید.

آسفالت چیست :

آسفالت مخلوطی است که از اختلاط ماسه و قیر به دست می آید و قیمت آسفالت به دلیل دانه بندی متفاوت متفاوت است. که برای ساخت و نگهداری جاده ها، کوچه ها و خیابان ها و پشت بام ها و پارکینگ ها، راه آهن، بنادر، باند فرودگاه، خطوط دوچرخه سواری، پیاده روها و همچنین زمین های بازی و ورزش استفاده می شود. قیر به عنوان یک چسب برای چسباندن سنگدانه ها به یک مخلوط منسجم استفاده می شود، اگرچه امروزه مجموعه ای از چسب های زیستی نیز برای به حداقل رساندن تأثیر جاده ها بر محیط زیست در حال توسعه هستند.

تحلیل روزانه قیمت آسفالت هر تن و متر مربع برای کوچه ها، باغ ها، خیابان ها، پارکینگ ها و مناطق تهران، کرج، دماوند، لواسان، پردیس، بومهن، رودان و حومه تهران را از کارشناسان ما بخواهید.

آسفالت چگونه تولید می شود؟

آسفالت در کارخانه آسفالت تولید می شود. تولید آسفالت می تواند در یک کارخانه ثابت یا حتی در یک کارخانه اختلاط سیار باشد. در کارخانه آسفالت امکان تولید تا ۸۰۰ تن در ساعت وجود دارد. میانگین دما در تولید آسفالت مخلوط گرم بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد است. مواد مورد نیاز برای پخت آسفالت شامل سنگدانه ها، قیر، سنگدانه ها و افزودنی های پلیمری می باشد.

پس از خشک شدن و حرارت دادن به ۱۵۰-۱۸۰ درجه سانتیگراد، مواد سنگی پخته شده و با افزودن قیر و پرکننده در برج مخلوط کن، آسفالت تولید می شود. برای پخت یک تن آسفالت حدود ۵۰ کیلوگرم قیر مصرف می شود. هر متر مکعب آسفالت ۲.۳ تن وزن دارد. برای اطلاع از لیست قیمت به روز آماده سازی و اجرای آسفالت در تهران، کرج، دماوند، رودهن، بومهن، پردیس، لواسان و … با ما تماس بگیرید.

انواع آسفالت

با توجه به نیازهای مختلف (شدت تردد، میزان وسایل نقلیه سنگین، دما، شرایط آب و هوایی، الزامات کاهش صدا و …) آسفالت مورد استفاده برای مقابله با فشار وارده باید دارای سختی و مقاومت کافی در برابر تغییر شکل باشد. چرخ‌های خودرو از یک سو، اما از سوی دیگر، باید از استحکام خمشی مناسبی برای مقاومت در برابر ترک‌خوردگی ناشی از انواع فشار وارد شده به آن‌ها برخوردار باشند.

قیمت اسفالت خیابانی

قیمت اسفالت خیابانی

انواع آسفالت شامل آسفالت :

۱-  آسفالت گرم
۲- آسفالت حفاظتی
۳- آسفالت سرد
۴ – تراشه آسفالت

۱-قیمت آسفالت گرم

آسفالت گرم به آسفالتی گفته می شود که مواد سنگی را با قیر به صورت گرم ترکیب می کند و به صورت دستی یا مکانیزه به همان روش گرم پخش می شود. در این نوع آسفالت بیش از ۹۰ درصد مصالح سنگی و مابقی قیر است. این نوع آسفالت به آسفالت بتن معروف است و مقاوم ترین و بادوام ترین نوع آسفالت می باشد. آسفالت گرم انواع مختلفی دارد که دلیل آن تفاوت در نوع قیر، درصد فضای خالی و دانه بندی مصالح سنگی است.

۲-آسفالت حفاظتی

آسفالت محافظ ترکیبی از سنگریزه های ریز با قیر است. در این قسمت با پخش قیر روی جاده های ماسه بتن یا آسفالت و پخش فورا سنگدانه روی آن، آسفالت حفاظت شده ای به دست می آید که مقاومت چندانی ندارد و برای راه هایی که نیاز به مقاومت کمتری دارند استفاده می شود. کارشناسان ما همواره آماده مشاوره و بازدید از پروژه های شما برای قیمت آسفالت در تهران، کرج، دماوند، لواسان و حومه در قالب واحدهای کارخانه و متر مربع مسیر باغ، خیابان، جاده، پارکینگ و … می باشند. ، از طریق تماس تلفنی هستند.

۳-قیمت آسفالت سرد

این نوع آسفالت از اختلاط مواد بی اثر با قیر محلول یا امولسیون تولید می شود و در دمای اتاق مخلوط می شود.این نوع آسفالت را می توان در مسافت های طولانی حمل کرد و یا برای استفاده های بعدی ذخیره کرد. آسفالت سرد نوعی آسفالت پایه است و معمولاً برای تعمیرات یا وصله های کوچک استفاده می شود. نیازی به حرارت ندارد و کیسه های آسفالت را می توان مستقیماً روی سوراخ ها یا ترک ها ریخت و با غلتک فشرده کرد. برای اطلاع از هزینه آسفالت و نحوه نصب آسفالت سرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۴-  قیمت تراشه آسفالت

تراشه های آسفالت قطعات شکسته آسفالت قدیمی هستند. وقتی آسفالت را از دستگاه برش آسفالت ورتگن برش می زنیم، آسفالت به قطعات کوچک تبدیل شده و داخل کامیون ریخته می شود. کاربردهای آسفالت تراشه: بدون نیاز به هزینه های بالا برای آسفالت گرم ترافیک سبک و جاده آسان کلبه و جاده های روستایی برای اجرای براده های آسفالت، آسفالت خرد شده را باید با مواد مخصوص مخلوط کرده و روی سطح مورد نظر پهن کرده و با غلتک رم کرد.